Konkurs biblioteczny- ,,Spotkanie z Małym Księciem"


Dnia 9.01. 2019 o godzinie 14.00 we współpracy z polonistami odbył się konkurs biblioteczny do tematu- ,,Spotkanie z Małym Księciem". Konkurs miał formę testu, w którym uczniowie mieli zakreślić poprawną odpowiedź. W konkursie wzięło udział 6 uczniów: 5 z klasy 8, 1 uczennica z klasy 5.
Z klasy ósmej były to następujące osoby:
1. Julia Janowska 
2. Edyta Masłoń 
3. Marta Slupina 
4. Dominik Adamczyk 
5. Wiktoria Henel 

Z klasy piątej: Aneta Machulik

W pierwszej turze konkurs nie został rozstrzygnięty, gdyż trójka uczniów uzyskała maksymalną liczbę punktów, trójka o jeden punkt mniej. Zdecydowano o drugiej turze, która w podobnej formie odbyła się dnia 16.01.2019 o godzinie 14.00. Uczniom dano jednakże inny test o większym stopniu ttudności.
I miejsce zajęły z tą samą ilością punktów: Edyta Masłoń i Marta Slupina, II- Aneta Machulik, III- Julia Janowska. Nagrody za uczestnictwo w konkursie zostaną wręczone z początkiem następnego miesiąca. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękuję za udział, a polonistom za pomoc w organizacji tej imprezy.

Opiekun biblioteki
Barbara Kowol

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio