1 | Adamczyk Beata | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 2a |
2 | Bargiel Aleksandra | nauczyciel języka angielskiego wychowawca klasy 5a |
3 | Benek Adam | nauczyciel wychowania fizycznego |
4 | Buchczyk Gabriela | nauczyciel matematyki wychowawca klasy 7a |
5 | Burzawa Sandra | pedagog specjalny, nauczyciel rewalidacji i współorganizujący kształcenie specjalne |
6 | Cajza Aneta | nauczyciel języka niemieckiego i języka mniejszości niemieckiej |
7 | Cieślik Urszula | nauczyciel bibliotekarz, dyrektor Zespołu |
8 | Duda Stefan | nauczyciel historii i języka polskiego |
9 | Ficek Urszula | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 3a |
10 | Fira Daria | nauczyciel rewalidacji i współorganizujący kształcenie specjalne |
11 | Gil Anna | nauczyciel – wychowawca świetlicy |
12 | Górka Katarzyna | nauczyciel języka polskiego wychowawca klasy 7b |
13 | Grzegorzyca Marcin | nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa wychowawca klasy 8a |
14 | Jacińska Ewa | nauczyciel języka angielskiego wychowawca klasy 6a |
15 | Juszczak Mateusz | nauczyciel języka angielskiego |
16 | Kasperek Beata /s. Aldona/ | nauczyciel religii |
17 | Konopka Karolina | nauczyciel rewalidacji i współorganizujący kształcenie specjalne |
18 | Kowalska Tatiana | nauczyciel języka polskiego wychowawca klasy 6b |
19 | Kuchta Mateusz | nauczyciel religii |
20 | Kukowka Anna | pedagog szkolny i nauczyciel wychowania do życia w rodzinie |
21 | Kulasa Beata | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 2b |
22 | Macha Tomasz | nauczyciel wychowania fizycznego wychowawca klasy 8b |
23 | Marciniak Magdalena | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i nauczyciel rewalidacji wychowawca klasy 1b |
24 | Michalik Elżbieta | nauczyciel języka polskiego wychowawca klasy 5c |
25 | Michoń – Dziendziel Katarzyna | nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i języka angielskiego |
26 | Miłosz Magdalena | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 1c |
27 | Orzech Joanna | nauczyciel geografii, przyrody, biologii wychowawca klasy 5b |
28 | Pietrzak Martyna | doradca zawodowy |
29 | Prostyńska Agnieszka | logopeda szkolny i nauczyciel wychowania do życia w rodzinie |
30 | Rajca Alina | nauczyciel chemii, wicedyrektor w Zespole |
31 | Ral Teresa | nauczyciel techniki, nauczyciel rewalidacji i współorganizujący kształcenie specjalne |
32 | Rydz Karolina | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel informatyki wychowawca klasy 3b |
33 | Snopek Kamila | nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne |
34 | Socha Małgorzata | nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel języka polskiego |
35 | Stawowy Beata | nauczyciel muzyki i plastyki |
36 | Sztejnbis Barbara | nauczyciel matematyki wychowawca klasy 4a |
37 | Twardoch Elżbieta | nauczyciel – wychowawca świetlicy szkolnej |
38 | Tyc Joanna | nauczyciel matematyki, techniki, informatyki |
39 | Winiarska Anna | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 1a |
40 | Zając Martyna | nauczyciel rewalidacji i współorganizujący kształcenie specjalne |
41 | Zubek Hanna | nauczyciel wychowania fizycznego wychowawca klasy 4b |
42 | Żołyniak Katarzyna | nauczyciel fizyki |