Absolwenci

Wykaz opracowano na podstawie kwerendy dokumentów zebranych w archiwum

Szkoły Podstawowej im. G. Morcinka w Gierałtowicach.

Wykaz roczników do 1956 został przepisany.

Roczniki od 1955 prowadzono pismem odręcznym.

W celu uniknięcia pomyłek strony zeskanowano.

AUTOREM WYKAZU ABSOLWENTÓW Z LAT 1933-2012
JEST MGR STEFAN DUDA.

 


ROCZNIK 1999

Rok ukończenia 2011/2012

 

KLASA VI A

 Dekarz Marzena

Donat Karol

Durczyńska Katarzyna

Frelich Anna

Galiński Seweryn

Groborz Natalia

Kocybik Krystian

Kubis Oliwia

Łuczak Daniel

Mryka Monika

Nieradzik Wiktoria

Nowicki Sebastian

Rajs Bartosz

Skubacz Monika

Socha Adrian

Szkatuła Marcin

Śmiłek Wioletta

Tomiczek Julia

Wuzik Mateusz 

 

KLASA VI B

Capek Przemysław

Dymarz Patrycja

Ferfecki Adam

Gieniusz Jadwiga

Kasak Dagmara

Kroszka Szymon

Łasocha Karolina

Matysik Katarzyna

Michałek Adam

Mrozek Marek

Nocoń Wojciech

Opara Jesika

Otrząsek Martyna

Pacha Klaudia

Pastor Damian

Pykało Marek

Spyra Ewa

Stawowy Magdalena

Szpakowski Przemysław

Szulc Szymon

Wiszczor Sandra 

 

 

Rok ukończenia 2010/2011

KLASA VI A

Adamczyk Artur

Chwolka Aleksandra

Ciesielska Katarzyna

Dobrowolski Adam

Draga Wiktoria

Dymek Anna

Furmaniak Jakub

Galińki Daniel

Jeziorek Fabian

Kokoszka Karolina

Kowalczyk Martin

Kowalski Maciej

Kuś Szymon

Neuman Paulina

Paczka Dominika

Rudowicz Mateusz

Smyk Marzena

Sobieraj Łukasz

Strykowska Dorota

Wiaterek Jakub

Wyskiel Rafał

Klasa VI B

Adamczyk Mateusz

Gajewski Bartosz

Gardawski Adam

Grychtoł Denis

Jeutner Marek

Kuchta Mateusz

Kwaśnica Mateusz

Lipka Patrycja

Nieradzik Daria

Niścior Patrycja

Pałka Agnieszka

Papała Wiktoria

Pilny Michał

Piszczek Patryk

Rajca Dawid

Sadło Maja

Spratek Tomasz

Wojciechowski Dawid

 

ROCZNIK 1997

Rok ukończenia 2009/2010

 

 

ROCZNIK 1996

rok ukończenia 2008/2009

 

 

ROCZNIK 1995

rok szkolny ukończenia 2007/2008

Adamczyk Mateusz

Bednarz Kamil

Bednarz Mateusz

Brzeźnicka Karolina

Buda Damian

Chmurczyk Paweł

Czaplok Barbara

Dudło Katarzyna

Dymarz Laura

Gabryś Zuzanna

Ganczarczyk Dawid

Górczyk Łukasz

Kabała Dominik

Kaczmarczyk Agata

Kałuszczyk Paulina

Kempa Michał

Kornas Karol

Kowalczyk Natalia

Krężel Joanna

Kurpanik Patrycja

Kubicka Paulina

Kucharski Grzegorz

Kuszka Paulina

Lipok Łukasz

Łastawiecki Piotr

Makselon Alicja

Matwiej Małgorzata

Mazur Monika

Mączka Katarzyna

Metz Patrycja

Pawliszyn Natalia

Podgórska Natalia

Poloczek Jakub

Piekiełko Marcin

Pyrdoł Mateusz

Rajca Adrianna

Rożek Marta

Sadło Paweł

Smyk Mateusz

Spyra Adam

Szachta Angelika

Szolc Joachim

Urzędnik Monika

Wieczorek Sandra

Więcko Julia

Witkowska Katarzyna

Włodarz Arkadiusz

Włodyka Adrianna

Zubek Katarzyna

Zubek Robert

Zmiana Miejsca zamieszkania:

Drozd Michał

Szmaj Dominik

Szydlik Sandra

ROCZNIK 1994

rok ukończenia 2006/2007

Adamczyk Adrian

Buda Mateusz

Bujoczek Łukasz

Cieślik Karol

Dudło Bogumił

Ferfecki Tomasz

Fira Magdalena

Fojt Kamila

Furmaniak Alicja

Gabor Marian

Gilner Angelika

Gornik Karolina

Gorzawski Kamil

Gospodarczyk Magdalena

Grobosz Zbigniew

Jachnik Tomasz

Jałowiecki Wojciech

Jarzyna Paweł

Klimczyk Magdalena

Kolczyński Mateusz

Krężel Piotr

Kozubek Łukasz

Koźluk Anna

Kucharek Monika

Kucharska Eunika

Kurkowska Dominika

Kwaśnica Bożena

Leszek Jakub

Łastawiecki Michał

Łuczak Justyna

Maciuga Karolina

Mańka Małgorzata

Mieszała Mateusz

Mrasek Patryk

Myśliwiec Kamila

Palusiński Grzegorz

Pilny Kamil

Piszczek Roksana

Rakoniewska Agata

Rozkoszek Monika

Rusin Ewelina

Rzeźniczek Grzegorz

Skubela Michał

Smolnik Dominika

Smolnik Michał

Socha Jacek

Strykowski Paweł

Sztejnbis Anna

Szulc Sylwia

Tomula Danuta

Więcko Angelika

Związek Dominika

Żyrkowska Patrycja

ROCZNIK 1993

rok ukończenia 2005/2006

Dekarz Krzysztof

Dolata Monika

Drabiniok Natalia

Dudło Aleksandra

Gendarz Monika

Gliklich Sara

Głąbica Artur

Grobosz Joanna

Grychtoł Tomasz

Jałowiecka Dominika

Jasiulek Zuzanna

Jeleniewicz Damian

Kokoszka Aneta

Kowalski Sebastian

Kozakiewicz Michalina

Lipka Krzysztof

Michałek Aleksandra

Muszer Adam

Nocoń Marta

Olejniczak Adrian

Pacha Krystian

Palikowska Daria

Parczyk Żaneta

Rozkoszek Oliwier

Spórna Dawid

Spratek Michał

Szolc Agata

Szolc Krystyna

Szuba Jakub

Trojan Tomasz

Waszka Kamil

Węgrzyn Dawid

Wojtów Cezary

Wolny Patryk

Zelek Piotr

Zgolik Paweł

Zmiana miejsca zamieszkania:

Rajca Dominika

Mateusz Dzierżawski

Paulina Jankowska

ROCZNIK 1992

rok ukończenia 2004/2005

Buchczyk Kornelia

Cichy Dawid

Ciesielska Marta

Donat Wioleta

Fibic Dorota

Gornik Marcin

Hampel Mateusz

Klose Łukasz

Kłosek Michał

Kłosek Monika

Kowalska Paulina

Kozakiewicz Mateusz

Kozubek Monika

Kucharski Piotr

Leder Paweł

Macha Ewa

Mańka Maciej

Misiuda Karolina

Niścior Mateusz

Nitsze Monika

Nocoń Paweł

Noski Wioletta

Omorczyk Anna

Ostrowski Jaroslaw

Otrząsek Emilia

Papała Przemysław

Petrusiewicz Izabela

Piekar Joanna

Pilny Klaudia

Piwowarczyk Damian

Połap Dominka

Połoszczańska Sandra

Pordzik Sabina

Porwoł Karol

Spratek Marcin

Starowicz Sabina

Stępień Iwona

Szachta Sebastian

Szolc Karolina

Szolc Mariusz

Sztejnbis Bartłomiej

Tomula Karol

Wilka Maciej

Witek Ewa

Włoch Damian

Zgorzały Ewlina

Żur Dominika

Zmiana miejsca zamieszkania:

Rajca Justyna

Raczek Paulina

Kowalska Marlena

ROCZNIK 1991

rok ukończenia 2003/2004

Blutko Paweł

Buchcik Tomasz

Buda Barbara

Cieślik Paulina

Czapla Paweł

Dolata Łukasz

Dymek Przemysław

Fojt Katarzyna

Gabor Krzysztof

Gajewska Paulina

Gornik Kamil

Gospodarczyk Anna

Hańczur Agata

Henel Sebastian

Issa Patryk

Kaczmarczyk Szymon

Kłosek Justyna

Koźluk Barbara

Koźluk Sylwia

Krawczyk Zuzanna

Krężel Mateusz

Leszek Szymon

Lipok Dominika

Małek Tomasz

Nieużyła Marek

Pawliszyn Dariusz

Pietroszek Julia

Pilny Mateusz

Płaszczyk Magdalena

Poloczek Artur

Profus Agnieszka

Promny Michał

Remiorz Jakub

Rusin Patrycja

Spyra Kamil

Stawarski Szymon

Stawowy Karolina

Szlezak Adam

Szpakowska Anna

Szymura Michał

Waluga Natalia

Walus Dawid

Wawrzynek Łukasz

Weisman Karolina

Wilk Karolina

Zmiana miejsca zamieszkania:

Dzierżawska Justyna

Stawiarska Angelika

Kisiel Krzysztof

ROCZNIK 1990

rok ukończenia 2002/2003

Bańczyk Piotr

Bryzik Monika

Cichy Justyna

Ferfecki Krzysztof

Jojko Sebastian

Kałuszczyk Martyna

Karczmarz Robert

Kowlaczyk Joanna

Kowalski Przemysław

Kozak Agata

Kulesza Krzysztof

Labusek Magdalena

Macha Marcin

Malczewska Katharina

Michalik Adam

Michalska Klaudia

Nieradzik Aneta

Ochota Agnieszka

Ostrowski Rafał

Piekar Justyna

Spratek Mateusz

Spyra Agnieszka

Stępień Małgorzata

Strąk Justyna

Suberlak Katarzyna

Szołtysek Barbara

Ukowicz Justyna

Urbanek Anna

Urzędnik Damian

Warzeszka Mateusz

Więcko Magdalena

Wiosna Magdalena

Włodarz Daria

Wojtas Seweryn

Wowrzyk Łukasz

Związek Marta

Zmiana miejsca zamieszkania:

Stolarczyk Monika

Żyła Dawid

 


 

ROCZNIK 1989

rok ukończenia 2001/2002

Białaś Anna

Boja Aleksandra

Czapelka Piotr

Draga Szymon

Dreja Łukasz

Dudło Michał

Dymek Mariusz

Ficoń Małgorzata

Flatau Magdalena

Franik Anna

Gilner Monika

Gornik Justyna

Gregor Marcin

Groborz Jacek

Jenda Karolina

Jojko Marek

Kempa Bartosz

Kersten Rafał

Kozak Paweł

Koźluk Weronika

Krawczyk Dominika

Ksol Paweł

Kucharski Marek

Kukowka Justyna

Latacz Marzena

Łasocha Przemysław

Łodo Błażej

Macha Adrian

Niścior Justyna

Nowak Katarzyna

Olejniczak Patryk

Omorczyk Mariola

Papała Marcin

Petrusiewicz Agnieszka

Pietrzak Michał

Polok Łukasz

Promny Krystian

Ratka Mariusz

Remiorz Paweł

Rybaczyk Paulina

Rzeźniczek Krzysztof

Sikiewicz Robert

Sitko Natalia

Szala Żaneta

Szlezak Anna

Szolc Karolina

Szpakowski Rafał

Wadowiec Grzegorz

Waszka Dominika

Weisman Klaudia

Wierzbowski Kamil

Woźnica Karol

Żur Anna

Żur Wojciech

Zmiana miejsca zamieszkania:

Banz Aurelia

Stawiarski Przemysław

 

ROCZNIK 1988

rok ukończenia: 2000/2001

 

Adamczyk Klaudia

Bargiel Anika

Błędziński Daniel

Broda Jacek

Duda Damian

Farana Martyna

Fibic Robert

Gonsior Daniel

Hobik Malwina

Jasiulek Tomasz

Kabiczke Tomasz

Kachel Marcin

Kachel Martyna

Kacprzak Michał

Kłosek Marcin

Kowalczyk Danuta

Kubicka Małgorzata

Kubicka Patrycja

Kwiek Mirella

Lis Anna

Madeja Paweł

Matysik Sabina

Myśliwiec Dawid

Płaszczyk Tomasz

Porwoł Mariusz

Skubela Małgorzata

Skuczik Janusz

Spyra Sabina

Szala Patryk

Szala Dawid

Szołtysek Justyna

Szuba Karolina

Trojan Klaudia

Waszka Krystyna

Włodarz Patrycja

Zmiana miejsca zamieszkania:

Dyrbuś Żaneta

Gabor Rafał

Pluta Adrian

Musioł Jarosław

Żymełka Mateusz

Widuch Grzegorz

ROCZNIK 1987

Rok ukończenia: 1999/2000

 

Adamczyk Aneta

Adamczyk Michał

Bąk Dorota

Boja Monika

Bryzik Marek

Buda Sebastian

Cieślik Marcin

Cwelung Mateusz

Czapelka Arkadiusz

Draga Justyna

Duda Mariusz

Dudło Ewelina

Gabor Adam

Gardawski Marcin

Gregor Michał

Grychtoł Cyprian

Jezusek Dorota

Karolczuk Kamil

Kersten Mariusz

Klose Joanna

Kłobuszowska Celina

Kłosek Agnieszka

Kucharski Tomasz

Kulesza Dorota

Kuś Ewelina

Latacz Mariola

Malcherek Agnieszka

Mrozek Katarzyna

Muszer Krzysztof

Nieużyła Anna

Nieużyła Witold

Nitsze Michał

Nocoń Kamila

Pawlas Sebastian

Pawliczek Michał

Plaza Agnieszka

Promny Artur

Promny Katarzyna

Promny Monika

Smolnik Karina

Stolarczyk Ewelina

Słowik Adam

Sosna Justyna

Strąk Beata

Strąk Monika

Szewczulak Iwona

Szolc Michalina

Szolc Mirosława

Szulc Gabriela

Szmelich Paweł

Tkacz Ewa

Warzeszka Artur

Wowrzyk Justyna

Wojtas Patrycja

Szala Dawid

Zalewski Artur

Zientek Monika

Przeniesienia:

Szymura Karolina

Zmiana miejsca zamieszkania:

Musioł Marzena

Macoch Patryk

ROCZNIK 1986

Rok ukończenia: 1998/1999

 

Ambrożewicz Kamil

Ballon Marcin

Bednorz Gabriela

Błaszek Monika

Bujoczek Natalia

Czech Daman

Duda Marek

Dudło Marcin

Dymek Michalina

Erfurt Zuzanna

Farana Marek

Ficoń Paweł

Furmaniak Piotr

Gajda Krzysztof

Gardawska Kamila

Gonsior Andrzej

Grad Marlena

Hildebrant Adrian

Hoffman Agnieszka

Kłobuszowska Aleksandra

Knapik Justyna

Kornas Michał

Kowalczyk Wojciech

Kowlaski Rafał

Kubicka Marcela

Kusber Tomasz

Lis Wojciech

Łasocha Justyna

Macha Anna

Małek Agata

Midor Aleksandra

Mrozek Grzegorz

Mryka Sylwia

Musioł Grzegorz

Osuch Urszula

Pawliszyn Barbara

Piekiełko Aneta

Pietrzak Marcin

Puc Ilona

Puchałka Dawid

Pyszny Aneta

Rajnert Aleksandra

Sikiewicz Renata

Sitko Karolina

Skubacz Małgorzata

Skubela Aleksandra

Skuczik Leszek

Słaboń Sylwia

Socha Magdalena

Stabla Krzysztof

Stępień Piotr

Szymura Dawid

Tkocz Justyna

Trojan Mariola

Trzciński Kamil

Waszka Karolina

Waszka Katarzyna

Wierzbowski Dawid

Wiosna Kamil

Witkowski Dawid

Wojtyszyn Damian

Zelek Joanna

Żyrkowski Krzysztof

Szkoła Sportowa w Knurowie:

Kostowski Justyn

Zajusz Andrzej

Zalewski Adam

Zmiana miejsca zamieszkania:

Gabor Adam

Szolc Sylwester

ROCZNIK 1985

Rok ukończenia:1999/2000 (klasa ósma)

Arendarski Łukasz

Bartoszek Janusz

Broda Michał

Brzeźnicka Justyna

Brzeźnicki Slawomir

Dreja Marzena

Ferfecka Magdalena

Ficek Grzegorz

Góralski Łukasz

Hajduk Anna

Janicki Jacek

Kachel Weronika

Kersten Joanna

Korytko Wojciech

Kubicka Alina

Kucharska Estera

Kulij Artur

Mańka Michał

Marcol Przemysław

Matuszewska Anna

Matysik Paweł

Musioł Błażej

Musioł Krystyna

Nocoń Magdalena

Ochota Anna

Olejniczak Leszek

Pękała Weronika

Porwoł Marta

Puchałka Daria

Pyszny Justyna

Rakoniewska Marzena

Smolnik Magdalena

Spratek Łukasz

Stabla Małgorzata

Szewczulak Wioletta

Szymacek Tomasz

Tomiczek Waldemar

Waśkowski Kamil

Witek Hanna

Wolny Wawrzyniec

Zubek Karina

Przeniesiona do III LO w Zabrzu:

Zalewska Agnieszka

Przeniesienie do Gimnazjum ? 1999 rok:

Zelek Jan

Zientek Piotr

Smolnik Sylwia

Zmiana miejsca zamieszkania:

Anioł Magdalena

Filipczyk Karolina

Gabor Justyna

Hernik Patrycja

Piecha Sabina

 

ROCZNIK 1984

Rok ukończenia: 1998/1999

 

Adamska Aneta

Ambroziewicz Angelika

Bednorz Dariusz

Buchczyk Magdalena

Budniok Bożena

Chmiel Żaneta

Ciupka Janusz

Duda Krystyna

Fira Damian

Gabor Barbara

Gendarz Robert

Gil Krzysztof

Groborz Anna

Hajduk Beata

Hofman Katarzyna

Jasiulek Sabina

Klon Kamil

Kluger Grzegorz

Koc Magdalena

Kosotwski Krzysztof

Krawczyk Dawid

Kubicka Beata

Kubicki Tomasz

Kwaśniok Agata

Labusek Michalina

Machulik Bartosz

Machulik Dawid

Mlaskawa Grzegorz

Mosz Magdalena

Myśliwiec Bernadeta

Nieużyła Aneta

Nowak Justyna

Pękała Dariusz

Pietreczek Arkadiusz

Plaza Sabina

Płaszczyk Maja

Puc Sylwia

Spórna Katarzyna

Spyra Monika

Stępień Dawid

Szewczulak Dariusz

Szlezak Karolina

Szmelich Dorota

Szolc Bożena

Szolc Marcin

Szołtysek Hanna

Szymała Adam

Trawicki Damian

Trzciński Konrad

Widuch Paweł

Zipcer Kinga

Żyrkowska Agnieszka

Szkoła Sportowa w Knurowie:

Blaut Dariusz

Buchała Roland

Dembowski Łukasz

Grzegorzyca Marcin

Korczyna Marcin

Zmiana miejsca zamieszkania:

Gawęcki Marcin

Hernik Kamil

Kukiełka Jolanta

Szolc Sławomir

Czechowski Andrzej

Małecki Dariusz

ROCZNIK 1983

Rok ukończenia 1997/1998

Bańczyk Hanna

Blaut Yomasz

Błaszek Agnieszka

Bryłka Dominika

Cieślik Dawid

Czech Katarzyna

Donat Katarzyna

Ferfecki Paweł

Gabor Joanna

Górka Krzysztof

Hajduk Aneta

Hańczur Anna

Jezusek Dariusz

Kąpa Barbara

Klajs Paweł

Klimczyk Robert

Klose Patrycja

Kowalik Dawid

Krawczyk Halina

Kubicki Robert

Kucharski Jan

Kuchta Sabina

Kulij Monika

Malczewski Michał

Mańka Mariusz

Mehlich Wojciech

Mirańska Mirosława

Nowacka Ewa

Olejniczak Wojciech

Operskalski Mateusz

Pawliszyn Anna

Pawliszyn Grażyna

Piekiełko Anna

Piątek Adam

Promny Jacek

Rajca Lidia

Romanowski Michał

Rozkoszek Michał

Szczecina Magdalena

Szmelich Marcin

Szolc Joana

Szolc Zbigniew

Szołtysek Agnieszka

Szołtysek Bernadeta

Trawicka Dominika

Trela Karol

Wiaterek Artur

Wuzik Łukasz

Zelek Adam

Zipcer Ariel

Przeniesiony do Szkoły Sportowej w Knurowie:

Kostowski Adam

Zmiana miejsca zamieszkania:

Bąkowski Jan

Gabor Dominika

Kukiełka Agata

Mańka Mariusz

Nebak Paweł

Petrykowski Paweł

Piecha Mariusz

Pietrusiński Adam

Stolarz Anna

Tekień Wioleta

ROCZNIK 1982

Rok ukończenia: 1996/1997

Adamska Beata

Bąk Aleksandra

Bryzik Anna

Czapelka Leszek

Dembowska Katarzyna

Erfurt Katarzyna

Gardawski Tomasz

Góralski Dawid

Górka Aurelia

Gilner Patryk

Grychtoł Joanna

Grychtoł Katarzyna

Hajduk Tomasz

Halecki Dariusz

Jasiulek Lidia

Kowalik Adam

Kubicki Rafał

Kusber Daria

Machulik Krzysztof

Macha Ryszard

Nocoń Łukasz

Nieradzik Grażyna

Okupniak Łukasz

Pawlas Katarzyna

Podsiadło Jakub

Pohl Aleksander

Rajnert Kamila

Rożek Jarosław

Smołka Michał

Sosna Ewelina

Spyra Żaneta

Stępień Tomasz

Szewczulak Marcin

Szendzielorz Damian

Szolc Agnieszka

Szolc Anna

Szymura Artur

Wiaterek Mariola

Weistein Łukasz

Zelek Aleksandra

Zmiana miejsca zamieszkania:

Brytek Tomasz

Brytek Piotr

Daniluk Sebastian

Duchowski Tomasz

Frączek Marta

Gattner Elżbieta

Lipowska Beata

Popiołkiewicz Mariusz

Suchoń Zbigniew

Tekień Beata

Witkowski Grzegorz

ROCZNIK 1981

Rok ukończenia: 1995/1996

Baranowska Anna

Cywińska Zuzanna

Cwelung Łukasz

Czapelka Anna

Czech Łukasz

Ferfecki Dawid

Gabor Anna

Gabor Sebastian

Gospodarczyk Rafał

Gilner Anna

Groborz Leszek

Hańczur Łukasz

Hajduk Grzegorz

Kabiczke Adrian

Klimczyk Renata

Klose Sabina

Kompała Maria

Kontny Arkadiusz

Konieczny Marta

Kubicka Aurelia

Kubicki Tadeusz

Kukowka Wojciech

Lis Mariusz

Mandrela Jacek

Marcisz Jolanta

Mikusz Alicja

Musioł Elżbieta

Muszer Magdalena

Noski Henryk

Nowak Anna

Olejniczak Rafał

Osuch Sławomir

Pawlas Agata

Pękała Daniel

Piątek Agnieszka

Pucher Tymoteusz

Rakoniewski Przemysław

Rożek Paweł

Słowik Marek

Serwatka Piotr

Szolc Aneta

Strzała Celina

Szmatlok Dorota

Szymacek Marcin

Tkocz Krzysztof

Waszka Joanna

Witała Joanna

Witkowski Grzegorz

Woźnica Leszek

Zientek Izabela

Zipzer Arleta

Przeniesienia do innej szkoły:

Nowak Łukasz

Wawrzynek Anna

Walczak Ewa

Wuzik Ingrida

Zientek Sylwia

Zmiana miejsca zamieszkania:

Asendy Tomasz

Bocheńska Roksana

Broll Agnieszka

Hernik Michał

Toman Jolanta

Kaczmarczyk Karina

Kosomol Ilona

Makselon Sławomir

Paszek Magdalena

ROCZNIK 1980

Rok ukończenia: 1994/1995

Adamski Krzysztof

Aparta Krystian

Baranowska Beata

Ballon Daniel

Bąk Katarzyna

Buchcik Beata

Ciupka Ryszard

Czapla Mariola

Czapelka Arnold

Czaplok Karol

Daniluk Anna

Ferfecka Anna

Góra Beata

Gabor Krzysztof

Grychtoł Bożena

Hajduk Arkadiusz

Jasiulek Marcin

Jezusek Aleksandra

Karczmarz Agnieszka

Kinastowska Izabela

Kluger Bożena

Klon Jarosław

Knopik Mariola

Kowalczyk Barbara

Kubicki Marcin

Kąpa Katarzyna

Kiszka Dariusz

Krawczyk Ilona

Leder Adam

Lończyk Katarzyna

Łacheta Mirosław

Malcherek Elżbieta

Matla Sabina

Macha Sebastian

Mazurek Bogusław

Myśliwiec Marta

Musioł Agnieszka

Nieużyła Danuta

Nowak Lilianna

Palusiński Michał

Piontek Michał

Piechula Kamil

Pohl Anna

Poloczek Katarzyna

Promny Mirella

Rzodeczko Wioletta

Smolnik Iwona

Szymonik Dariusz

Tkocz Monika

Ukowicz Agnieszka

Widuch Piotr

Zelek Anna

Przeniesieni do klasy VI przy LO nr 3 w Zabrzu:

Rożek Jacek

Dembowski Wojciech

Zmiana miejsca zamieszkania:

Broll Marcin

Baron Marcel

Bocheński Damian

Kurpanik Monika

Marcol Bożena

Mateja Marek

Ptoszek Adam

Skutela Agnieszka

Szołtysek Michał

Rusinowska Anna

 


ROCZNIK 1979

Rok ukończenia 1993/1994

Adamczyk Anna

Adamczyk Marta

Arendarski Tomasz

Biały Mariusz

Bartoszek Andrzej

Bąkowski Paweł

Cebula Agnieszka

Czajkowska Sylwia

Czech Grzegorz

Dygoda Danuta

Gattner Grzegorz

Grychtoł Aldona

Gilner Beata

Grabowska Małgorzata

Górska Joanna

Grzybek Joanna

Jezusek Wojciech

Kałuża Adam

Kaczmarska Edyta

Kuś Ewa

Klajs Adam

Kocur Michał

Kryza Małgorzata

Kłosek Sebastian

Karolczuk Mateusz

Klimczyk Anna

Kaczmarczyk Karolina

Kuźnik Krzysztof

Malczewski Robert

Marcisz Sebastian

Mączka Sebastian

Mehlich Arkadiusz

Mikusz Iwona

Machulik Wojciech

Matuszewska Jolanta

Matysik Magdalena

Midor Michał

Ostrowska Anna

Olejniczak Natalia

Pawliszyn Tomasz

Promny Piotr

Piłat Hanna

Puc Agnieszka

Papała Krzysztof

Rarata Damian

Słowik Dariusz

Smentek Marek

Szyma Adam

Sosna Piotr

Smolnik Tadeusz

Szołtysek Katarzyna

Suchoń Katarzyna

Swoboda Ewa

Twardoch Szczepan

Ukowicz Marcin

Witkowska Katarzyna

Wiertelorz Ewa

Weinstein Adrianna

Wowrzyk Artur

Węglowski Marcin

Wyjechali do RFN:

Lis Grzegorz

Lebioda Izabela

Powała Adrian

ROCZNIK 1978

Rok ukończenia: 1992/1993

Bargiel Aleksandra

Bzdręga Mariola

Baranowski Jacek

Bąk Agnieszka

Bech Sebastian

Ficoń Magdalena

Grabowska Alicja

Grabowski Henryk

Garcorz Weronika

Głąbica Wojciech

Groborz Marek

Grychtoł Leszek

Garcorz Tomasz

Gil Radosław

Gil Urszula

Grabowski Tomasz

Góra Marcin

Gabryś Robert

Granieczny Rafał

Herman Krzysztof

Janicki Piotr

Jachnik Barbara

Jachnik Rafał

Kłosek Piotr

Kinastowski Artur

Klon Ewelina

Kluger Monika

Kocja Anna

Kuźnik Ewa

Kuchta Grzegorz

Lizoń Tomasz

Lenża Jolanta

Lamla Barbara

Łuczak Barbara

Myśliwiec Mirosław

Michaliszyn Justyna

Michaliszyn Krystyna

Mazur Ewelina

Marcisz Grzegorz

Madej Zbigniew

Marcol Hanna

Macha Tomasz

Nieradzik Aneta

Nocoń Tomasz

Piwowarczyk Ewa

Piłat Barbara

Poloczek Ewa

Roj Barbara

Rajs Anna

Rożek Michał

Rajca Marek

Smolnik Hanna

Suberlak Agnieszka

Smołka Dariusz

Serwatka Tomasz

Spyra Marcin

Szydło Adam

Strzala Aneta

Szolc Monika

Szolc Dawid

Skucik Ewelina

Szulc Bożena

Strącel Michał

Urbanik Tomasz

Walczak Agnieszka

Warzeszka Julia

Witała Aleksandra

Wuzik Katarzyna

Eliasz Tatiana

Zmiana miejsca zamieszkania

Bartoń Ilona

Biały Sylwia

Wyjechali do RFN

Kroczek Piotr

Ostrowska Agnieszka

Ochota Izabela

Popanda Marcin

Machulik Bożena

Asendy Rafał

Gatner Iwona

ROCZNIK 1977

rok ukończenia 1991/1992

 

Adamczyk Marzena

Antosz Grzegorz

Benacka Agnieszka

Brząkalik Marzena

Brzezina Mariusz

Baranowski Janusz

Bryzik Beata

Burzy Sergiusz

Capek Małgorzata

Czerwińska Małgorzata

Dudło Barbara

Erfurt Hanna

Erfurt Ireneusz

Fojt Krzysztof

Gabor Katarzyna

Gabor Sylwia

Gajdzik Krzysztof

Gańcarczyk Krzysztof

Gendarz Izabela

Gotszal Tomasz

Granieczny Małgorzata

Jojko Piotr

Jojko Grzegorz

Jenda Joanna

Karolczuk Celestyn

Kinastowska Anna

Kontny Marzena

Korczyna Aleksandra

Koc Sebastian

Koc Arkadiusz

Karczmarz Sebastian

Kleczka Tomasz

Kołodziej Grażyna

Kruk Agnieszka

Lis Bożena

Leder Tomasz

Lapman Krzysztof

Makselon Wojciech

Matysik Michał

Mandrela Artur

Matuszek Lucjan

Myśliwiec Hanna

Olejniczak Aleksandra

Ogrodniczuk Krzysztof

Pietroszek Wojciech

Pawliczek Bartłomiej

Pindur Aurelia

Pindur Patrycja

Radwin Aleksandra

Rożek Beata

Słowik Anna

Sus Klaudia

Szołtysek Adam

Szołtysek Aleksandra

Sikora Leszek

Słomka Artur

Witkowska Iwona

Wawrzynek Tomasz

Widuch Tomasz

Witkowska Jolanta

Wuzik Iwona

Żak Damian

ROCZNIK 1976

Rok ukończenia: 1988/1989

Bańczyk Ewelina

Berger Mirella

Buda Janusz

Baranowska Aldona

Bąkowski Andrzej

Bzdręga Iwona

Bzdręga Marzena

Cygora Katarzyna

Chmurczyk Mirella

Erfurt Tomasz

Górecka Aleksandra

Górka Arkadiusz

Groborz Tomasz

Grychtoł Gabriela

Grychtoł Grzegorz

Grychtoł Piotr

Henel Piotr

Karczmarz Grzegorz

Kornas Ewa

Kostyra Maciej

Kocur Tadeusz

Kuś Bożena

Kroczek Sylwia

Kachel Mariola

Lipok Teresa

Luźniak Karina

Matuszewska Danuta

Mazurek Krzysztof

Matysik Piotr

Malcherek Arkadiusz

Mryka Ewa

Matysik Ewa

Mandrela Katarzyna

Maciuga Aleksandra

Nowak Krzysztof

Nieradzik Mariola

Piwowarczyk Anna

Puc Aleksandra

Papała Tomasz

Pierończyk Ewa

Połap Zuzanna

Palusiński Bartosz

Pietrowicz Marcin

Rajs Zbigniew

Reszka Roland

Sieroń Barbara

Sado Dorota

Smolnik Wojciech

Szydło Krzysztof

Strąk Sebastian

Staniczek Wojciech

Urbasek Ewelina

Woźnica Marek

Witkowska Grażyna

Wiertelorz Grzegorz

Wojtyszyn Jolanta

Wieczorek Krzysztof

Zaręba Sebastian

Herman Bożena

Rożek Tomasz

ROCZNIK 1975

Rok ukończenia:1989/1990

Buchała Arnold

Brzoza Renata

Brząkalik Karina

Balicka Mariola

Czerwiński Robert

Dudzińska Ewa

Grzegorzyca Dorota

Grychtoł Karol

Granieczna Agata

Gendarz Damian

Głogowska Anna

Groborz Olga

Groborz Hanna

Gabor Ewa

Gabor Ewa

Głombica Mariola

Gocloń Dariusz

Gancarczyk Izabela

Janicka Katarzyna

Klose Danuta

Kosmal Irena

Kaszyca Anna

Korczyna Daniel

Kuźniak Barbara

Kubicka Barbara

Lebioda Joanna

Matuszek Adam

Mateja Karina

Mosz Mariola

Muszelok Katarzyna

Nowak Dariusz

Pindur Michał

Nieradzik Joanna

Nieradzik Edyta

Paleczek Aurelia

Promny Damian

Pierończyk Aleksandra

Rudowicz Wojciech

Rakoniewski Wojciech

Stypa Grażyna

Tomula Artur

Rożek Joanna

Witek Jolanta

Piekiełko Franciszek

Stelmach Ewa

Jaśko Mirella

Słyk Katarzyna

Zoń Aleksandra

ROCZNIK 1974

Rok ukończenia: 1988/1989

Bargiel Kamilla

Boguń Joanna

Chęć Sergiusz

Bujok Krzysztof

Antosz Małgorzata

Dudło Dariusz

Draga Aleksandra

Kowalczyk Lech

Grzegorzyca Grzegorz

Grychtoł Zbigniew

Gilner Piotr

Kruszyna Mirosław

Kornas Adam

Kaczmarska Izabela

Kubicki Tomasz

Kuszka Jacek

Kowalik Adam

Kisiel Sylwia

Machulik Arkadiusz

Maksymowicz Anna

Marcisz Marek

Makselon Tomasz

Marcol Mirosław

Madaler Beata

Malcherek Jan

Ogrodniczuk Waldemar

Pierończyk Karina

Poloczek Danuta

Nowak Piotr

Roj Ewa

Szolc Anna

Szymała Bożena

Szczęsny Izabela

Smolnik Grzegorz

Szolc Hanna

Sitek Renata

Śmietana Krystyna

Skopek Gabriela

Szolc Grzegorz

Szotysek Danuta

Zajusz Mirosław

Zajusz Aleksander

Żurkowski Roman

Zubek Grzegorz

Rudzka Weronika

Tomula Ewa

Putkowska Jolanta

Zmiana szkoły:

Maciejczak Celina

Musioł Arkadiusz

Wyjechali do RFN:

Damboń Jagoda

ROCZNIK 1973

Rok ukończenia: 1987/1988

Brzezina Beata

Bzdręga Alina

Cipa Ilona

Chmurczyk Jolanta

Duda Stefan

Dyka Adrianna

Erfurt Janusz

Gabryś Arkadiusz

Halecka Izabela

Jenda Roman

Kaszyca Zbigniew

Kocima Klaudia

Koś Jacek

Kubis Adrian

Kuś Janusz

Leśniak Marek

Lończyk Marcin

Machulik Marian

Mercik Barbara

Mosz Tomasz

Mryka Adam

Musioł Grzegorz

Mączka Adam

Nieradzik Zbigniew

Neuman Tomasz

Nowak Beata

Nowak Grażyna

Oleś Joanna

Poloczek Ewelina

Pinkawa Piotr

Piszczek Adam

Piszczek Marzena

Pucher Tomasz

Promny Alina

Radwin Grzergorz

Rajca Mariusz

Rzodeczko Sławomir

Skubacz Romuald

Słaboń Katarzyna

Szolc Ewa

Szołtysek Piotr

Szolc Ireneusz

Szołtysek Wojciech

Teubner Krzysztof

Wiaterek Robert

Witkowska Małgorzata

Wuzik Piotr

Zawodnik Teresa

Zmiana miejsca zamieszkania:

Mryka Barbara

Papała Jan

Drzyzga Leszek

ROCZNIK 1972

Rok ukończenia 1986/1987

Adamczyk Krzysztof

Baron Ewa

Bober Adam

Capek Marek

Czypionka Damian

Dybala Rajmund

Długi Mirosław

Erfurt Michał

Gabor Iwona

Garcorz Marcin

Głąbica Leszek

Gołąbek Gabriela

Gorzawski Bronisław

Grychtoł Aleksandra

Grychtoł Janusz

Janik Grzegorz

Jojko Klaudiusz

Kłosek Norbert

Kłosek Joanna

Kłosek Tatiana

Kokoszka Wojciech

Kostrubała Zdzisław

Kowalik Leszek

Kołodziej Arkadiusz

Kiszka Adam

Kukułka Aleksandra

Kubicka Adrianna

Lebioda Sylwia

Ludwig Joanna

Madeja Adam

Maksymowicz Tomasz

Michalak Adrianna

Mikołaj Ryszard

Misiuda Dariusz

Nalepa Renata

Odrobina Ireneusz

Owczarek Tomasz

Palusiński Tomasz

Pietreczek Tomasz

Przybyła Krzysztof

Puc Katarzyna

Rajs Adam

Roj Aldona

Spratek Mirosław

Sitek Roman

Spyra Mirosław

Sus Dariusz

Szolc Piotr

Szołtysek Dariusz

Szołtysek Roman

Szulc Celina

Wawrzynek Bogusław

Węgrzyn Krzysztof

Widuch Tomasz

Wuzik Bogusława

Zajusz Grażyna

Zegzuła Zbigniew

Zmiana miejsca zamieszkania:

Czyżniewski Jarosław

Wieczorek Adam

Wowrzyk Marcin

ROCZNIK 1971

Rok ukończenia: 1986/1987

Antosz Maria

Balicka Ilona

Bismor Anna

Bujok Dariusz

Chałupa Małgorzata

Cygora Sławomir

Czapelka Joanna

Gabor Dariusz

Gomularz Piotr

Grychtoł Arkadiusz

Hildebrant Barbara

Janoszka Beata

Kaczkowski Leszek

Kempa Seweryn

Kłos Bogdan

Kłosek Andrzej

Kołodziej Lilianna

Kiszka Barbara

Kleczka Barbara

Kluczniok Piotr

Klimczak Mariusz

Kubicki Józef

Laksa Leszek

Lamla Wojciech

Lebioda Krystian

Mandrela Sabina

Mercik Anna

Michalski Dariusz

Mryka Bożena

Nowacka Katarzyna

Ogrodniczuk Andrzej

Papała Andrzej

Pindur Grzegorz

Poloczek Barbara

Rajca Mirosław

Reszka Mirosław

Rimpler Mirella

Spórna Sylwester

Stabla Halina

Stelmach Grzegorz

Stypa Iwona

Staniczek Jolanta

Szolc Sonia

Szulc Wojciech

Szmatlok Bogusława

Szołtysek Leszek

Toman Mariusz

Urbanik Mariusz

Wieczorek Bogusław

Władyka Lidia

Zap Mirosław

Zgorzały Barbara

ROCZNIK 1970

Rok ukończenia: 1984/1985

Adamczyk Andrzej

Bujok Gabriela

Bzdręga Irenausz

Duda Marian

Fira Krzysztof

Gołąbek Grażyna

Głąbica Irena

Grychtoł Andrzej

Grychtoł Ewa

Janowska Ewa

Jeleniewicz Andrzej

Kaczmarczyk Wiesław

Klose Henryk

Kołodziej Joanna

Kisiel Krzysztof

Klon Marcin

Kempa Seweryn

Kubicki Stanisław

Kwiatecka Gabriela

Lubszczyk Anna

Lipok Lucjan

Maciuga Leszek

Mateja Helena

Mazur Mariusz

Medelnik Gabriela

Misiuda Iwona

Nieradzik Dariusz

Nieradzik Mirosław

Nelke Ilona

Nieradzik Aurelia

Nieradzik Celina

Nieradzik Iwona

Poloczek Marek

Rajca Ilona

Sado Katarzyna

Stachura Bożena

Ślusarczyk Krzysztof

Skrzydło Joanna

Skubacz Marcelina

Smolnik Ewa

Tomula Mirosław

Tomiczek Artur

Urbasek Joanna

Wałach Eryka

Wieczorke Daniela

Wieczorek Jacek

Wilk Katarzyna

Witek Joanna

Wiaterek Joanna

Zoń Joanna

Żurkowski Krzysztof

Kaczmarczyk Iwona

Tomasz Gilner


 

ROCZNIK 1969

Rok ukończenia: 1983/1984

Cyroń Marek

Czapla Irena

Czyżniewska Marzena

Draga Wojciech

Dras Jolanta

Dybala Sylwia

Flatau Robert

Gańczarczyk Korneliusz

Gizdol Grażyna

Gendarz Mariusz

Głąbica Krzysztof

Grądalski Wojciech

Gruziewicz Marian

Henel Bogdan

Jojko Iwona

Klimczyk Małgorzata

Kijas Małgorzata

Kiszka Joanna

Kisiel Joanna

Kochanecka Mirella

Klose Grażyna

Kubicka Łucja

Krzystek Grażyna

Łuczak Jerzy

Madej Mirosław

Magiera Rajmund

Marek Wojciech

Matwiej Andrzej

Miduszewski Mirosław

Misiarz Barbara

Myśliwiec Jerzy

Owczarek Krzysztof

Pawlas Miroslaw

Piekiełko Weronika

Połap Krzysztof

Porwoł Tadeusz

Ratka Joanna

Rozkoszek Karol

Różańska Danuta

Sobocik Barbara

Spyra Ewelina

Sikora Izabela

Skolik Roman

Szekel Beata

Szołtysek Jacek

Szmatlok Ewa

Tkocz Ewa

Wiciok Adam

Węgrzyn Mariusz

Wolińska Beata

 

ROCZNIK 1968

Rok ukończenia 1982/1983

Balon Bogusław

Bismor Dariusz

Buda Dariusz

Cywińska Aleksandra

Czapla Kornelia

Czapelka Brygida

Dratwa Beata

Dyka Mariusz

Furmaniak Krzysztof

Gabryś Eugeniusz

Głogowska Ewa

Grądalski Tomasz

Groborz Barbara

Grychtoł Krzysztof

Grzywok Aleksandra

Hanh Piotr

Kaczkowska Marzena

Kijas Anna

Kiszka Renata

Kocima Beata

Kłosek Beata

Kubicki Krzysztof

Kuś Krzysztof

Kuszka Tomasz

Lapisz Hanna

Lipok Marcin

Lubszczyk Stefania

Łuczak Janusz

Mrasek Olgierd

Mrowiec Janusz

Myśliwiec Teresa

Papkala Bożena

Papała Weronika

Pasternak Grzegorz

Połap Fryderyk

Pindur Joanna

Pilny Marcin

Pyszna Iwona

Sado Piotr

Sobieraj Wioletta

Sobieraj Tomasz

Spyra Janusz

Strykowski Artur

Szekel Ireneusz

Szolc Marek

Tomiczek Marcin

Więcko Zbigniew

Widera Iwona

Zajusz Elwira

Zgorzały Marek

Zubek Piotr

 

ROCZNIK 1967

Rok ukończenia: 1982/1983

 

Antosz Janusz

Buda Stanisław

Bujok Janusz

Bednarek Teresa

Bismor Barbara

Bryzik Halina

Cipa Danuta

Czapelka Anna

Chałupka Iwona

Chmiel Maria

Dorynek Andrzej

Dudło Henryk

Drobik Wirginia

Dymarz Piotr

Dymarz Stanisław

Ficek Gabriela

Frelich Tomasz

Gomularz Aldona

Głąbica Dariusz

Herdzina Mirosław

Jenda Karina

Jojko Zenon

Kaczkowski Arkadiusz

Korczyna Izabela

Kostrubała Dariusz

Kłosek Mirosława

Kisiel Mariola

Kubicka Danuta

Kukułka Wiesława

Kryus Piotr

Lenża Iwona

Lis Weronika

Lubszczyk Grażyna

Łytek Danuta

Macha Marek

Matysik Małgorzata

Makselon Bogdan

Mika Natalia

Medelnik Mirella

Michalak Damian

Miłek Urszula

Mryka Adam

Nowak Anna

Nowak Jolanta

Oleś Katarzyna

Pasternak Piotr

Porwoł Franciszek

Pilny Jan

Pindur Joachim

Pinkawa Mariusz

Piszczek Dariusz

Przybyła Piotr

Rożek Andrzej

Rybka Leonarda

Rzytki Jolanta

Spyra Urszula

Spyra Danuta

Sikora Ewa

Staniczek Marek

Spyra Iwona

Steinert Mirosław

Szczyrba Piotr

Szymik Edyta

Teubner Kornelia

Wolnik Marek

Wiciok Ewa

Widuch Inez

Witkowska Beata

Woliński Andrzej

Wowrzyk Krystian

Wowrzyk Karina

 

ROCZNIK 1966

Rok ukończenia 1980/1981

 

Adamczyk Marek

Berger Grzegorz

Capek Grażyna

Czyżak Danuta

Droziński Janusz

Dymarz Gabriela

Erfurt Piotr

Flatau Beata

Gawlik Anna

Gardawska Ilona

Gilner Tomasz

Gliklich Stefan

Gmyrek Stefan

Grychtoł Jolanta

Hanh Danuta

Kaczmarczyk Halina

Kisiel Małgorzata

Kornas Janusz

Kopernik Rafał

Kubicki Lidia

Mateja Henryk

Myśliwiec Roman

Nieradzik Mirosław

Nelek Krzysztof

Odrobina Danuta

Papała Tadeusz

Piekiełko Bogdan

Rozkoszek Eugeniusz

Staneczek Ilona

Sobieraj Adam

Spyt Andrzej

Stryjkowski Henryk

Stawowy Beata

Szolc Urszula

Szolc Błażej

Szczecina Joanna

Wałach Edyta

Warzeszka Walter

Widuch Andrzej

Więcko Mariusz

Zajusz Henryk

Zipcer Renata

 

ROCZNIK 1965

Rok ukończenia: 1979/1980

 

Antosz Krzysztof

Aparta Urszula

Boja Mariusz

Capek Urszula

Czaplok Mirella

Czechowska Elwira

Drozd Piotr

Dziubany Renata

Furgoł Iwona

Gabor Bogdan

Gocloń Piotr

Gabryś Ireneusz

Gańczarczyk Joanna

Górnik Kornelia

Herdzin Barbara

Jeleniewicz Krzysztof

Jezusek Leszek

Jojko Henryk

Kacprzak Jacek

Kaczmarczyk Zbigniew

Kachel Ilona

Kachel Roland

Kłosek Andrzej

Krawczyk Grzegorz

Kubicki Henryk

Kukiełka Stanisław

Lipok Henryk

Lewandowski Dariusz

Matuszyński Zbigniew

Michułka Krystyna

Nieradzik Lidia

Nitsze Roman

Nowak Małgorzata

Owczarek Janina

Papała Danuta

Pindur Grażyna

Pindur Małgorzata

Płaszczyk Andrzej

Płaszczyk Bożena

Polok Dariusz

Porwoł Stanisław

Radka Bronisław

Skrzypczyk Adam

Steinert Grzegorz

Sitko Zbigniew

Skubacz Czesław

Szwamberger Danuta

Wawrzynek Roman

Waszkowiak Bożena

Widuch Kornelia

Wolnik Krzysztof

Woźnica Czesław

Zajusz Bernadeta

Zadka Sławomir

Zając Kazimierz

Zegzuła Janina

Zubek Danuta

Zipcer Eugeniusz

 

ROCZNIK 1964

Rok ukończenia 1978/1979

 

Bek Jacek

Cipa Janusz

Czapelka Barbara

Duda Andrzej

Fidura Ireneusz

Gabor Janina

Gawlik Janusz

Gabor Anatolia

Gmyrek Karina

Hajduk Janusz

Jaśko Ilona

Jokiel Urszula

Jojko Bożena

Kachel Grażyna

Kempa Dariusz

Kucowicz Mariola

Kuś Renata

Lapisz Waldemar

Lubszczyk Sabina

Lewandowski Jan

Lubszczyk Bronisław

Matysik Kazimierz

Miełek Stanisław

Myśliwiec Stanisław

Nowak Bożena

Nocoń Grażyna

Papała Jadwiga

Pająk Iwona

Piekiełko Henryk

Pindur Krzysztof

Rajca Piotr

Rzodeczko Krzysztof

Siwiec Mieczysław

Skucik Andrzej

Skubacz Sabina

Smolnik Bronisław

Szmelich Janusz

Stawowy Stanisław

Strama Krzysztof

Szolc Bernard

Szulik Wioletta

Szczyrba Gabriela

Szwamberger Krzysztof

Weisman Mariusz

Willer Renata

Zubek Ewa

 

ROCZNIK 1963

Rok ukończenia 1977/1978

 

Antosz Magdalena

Baron Kornel

Bismor Celina

Bednarek Grażyna

Bryzik Bogdan

Buda Mirosław

Cipa Janina

Czapelka Joanna

Dymarz Salomea

Dyka Janusz

Gardiańczyk Andrzej

Gabor Eugeniusz

Jezusek Bogumiła

Jojko Weronika

Kołodziej Celina

Kuczma Piotr

Lizoń Beata

Machulik Czesław

Macha Weronika

Nocoń Sonia

Oleś Małgorzata

Orlik Joachim

Orzeł Irena

Owczarek Bronisław

Pawlas Izabela

Pawełek Sylwia

Pawłowska Wiesława

Pyrek Anna

Rakoniewski Joachim

Remiorz Czesław

Smolnik Jerzy

Skrzydło Ewa

Strąk Ilona

Szolc Jolanta

Szolc Konrad

Szner Krystian

Szymik Urszula

Szolc Piotr

Szolc Herbert

Szołtysek Marek

Urbasek Andrzej

Władyka Jerzy

Wawrzynek Janusz

Wilczek Małgorzata

Witek Mirosław

Woźnica Waldemar

Zubek Gabriela

Związek Ryszard

Płaszczyk Edward

 

ROCZNIK 1962

Rok ukończenia 1976/1977

 

Bednorz Herbert

Buchczyk Krystian

Burda Bogumił

Bydołek Małgorzata

Cyroń Bronisław

Czapelka Teresa

Czaplok Zbigniew

Czyżak Tadeusz

Dolata Franciszek

Dolata Walerian

Flis Renata

Grychtoł Urszula

Herdzin Weronika

Jeleniewicz Bożena

Kalinowska Danuta

Kazubek Barbara

Kleibert Teresa

Kuczma Roman

Kubica Jolanta

Stefania Kubica

Kubis Mirosław

Kwapik Gabriela

Labusek Walter

Ludwig Andrzej

Machulik Marian

Mrozek Stefan

Matysik Joanna

Nowak Maria

Nieradzik Joachim

Nieradzik Bronisław

Pyrek Małgorzata

Piątek Kornelia

Rusinowski Ryszard

Skopek Krzysztof

Spyra Małgorzata

Szczurek Andrzej

Tkacz Bogdan

Waszka Czesław

Welke Maria

Woźnica Estera

Wuzik Józef

Zelek Danuta

Żurkowska Daniela

 

ROCZNIK 1961

Rok ukończenia 1976/1977

 

Balon Ewelina

Bismor Joanna

Buda Andrzej

Bryłka Eugeniusz

Boja Franciszek

Biskup Monika

Biskup Danuta

Cieślik Maria

Cipa Andrzej

Dymarz Bernadeta

Draga Korneliusz

Drozd Franciszek

Dudło Janina

Gil Andrzej

Gocloń Ryszard

Grychtoł Teresa

Hosz Zygmunt

Jasiulek Urszula

Jojko Joanna

Kochanecki Kazimierz

Kot Justyna

Korzela Teresa

Kornas Grzegorz

Kubicki Andrzej

Kucharska Jolanta

Macha Ireneusz

Nocoń Jolanta

Nitsze Ryszard

Olejniczak Maria

Pawlas Kazimierz

Potysz Ryszar

Pindur Ewa

Pierończyk Krzysztof

Pająk Wieńczysława

Papała Stanisław

Pawłowska Hanna

Przybyła Nina

Rożek Stefania

Spyra Zygmunt

Szmelich Danuta

Steinert Andrzej

Szczyrba Bernard

Szachta Ryszard

Widuch Bronisław

Weisman Jolanta

Widenka Gabriela

Zajusz Brygida

Żymełka Bronisława

 

ROCZNIK 1960

Rok ukończenia 1974/1975

 

Adamczyk Gertruda

Bednorz Gerard

Blaut Wirginia

Budzich Bronisław

Bryzik Teresa

Capek Piotr

Czapelka Gabriela

Chmiel Zbigniew

Dras Irena

Dziubany Damian

Farana Eugeniusz

Furgoł Grzegorz

Gawor Jan

Gołąbek Sabina

Gonsior Zygmunt

Górecki Piotr

Grobosz Halina

Jeleniewicz Jerzy

Jokiel Henryk

Kubicki Joachim

Kubicka Leokadia

Kwiatecki Bronisław

Kukiełka Stefan

Kuchta Damian

Lukoszek Jolanta

Matuszewska Henryka

Machulik Joachim

Machulik Jolanta

Małecki Mirosław

Matysik Barbara

Michułka Barbara

Mryka Grażyna

Myśliwiec Weronika

Nowak Danuta

Nocoń Gabriela

Oleś Eugeniusz

Pierończyk Irena

Polok Gerda

Puc Bronisław

Pyka Andrzej

Rimpler Damian


ROCZNIK 1959

Rok ukończenia: 1973/1974

Adamczyk Grzegorz

Bednarek Wiesław

Blaut Damian

Cieślik Henryk

Czapelka Dorota

Czapelka Urszula

Dyczka Janian

Fojcik Zenon

Janusz Fira

Gołosz Teresa

Górnik Janusz

Hetwer Marian

Jałowiecka Aniela

Jokiel Janina

Jasiulek Jerzy

Jojko Robert

Jurczyk Krzysztof

Kempa Gabriela

Krawczyk Andrzej

Kroczek Krzysztof

Kinastowski Henryk

Kubica Ilona

Kucowicz Grażyna

Kuś Andrzej

Labusek Janina

Lończyk Rita

Łuczak Krystyna

Łytek Maria

Magnor Irena

Machulik Gabriela

Moczygęba Bogusława

Niestrój Gabriela

Ochota Leonard

Orzeł Joanna

Pietreczek Janina

Plaza Bronisław

Operskalska Zofia

Papała Elżbieta

Piecha Józef

Przybyła Bogumiła

Puc Łucjan

Pyszny Janusz

Rajca Stefan

Richter Irena

Rusinowski Jerzy

Rzytki Gabriela

Stefan Henryk

Stypa Bronisław

Stachura Joanna

Siwiec Bronisław

Szołtysek Damian

Szołtysek Piotr

Wojtas Mariusz

Widenka Zofia

Woźnica Andrzej

Wróbel Gabriela

Wiszyński Piotr

Witek Bogdan

Wochnik Piotr

Zelek Zofia

Zalewski Czesław

Żymełko Irena

 

ROCZNIK 1958

Rok ukończenia: 1972/1973

 

Adamczyk Piotr

Balon Marian

Baranowska Zofia

Bednarek Stanisław

Białas Antoni

Brol Aniela

Buchczyk Józef

Capek Halina

Czapelka Andrzej

Czapelka Czesław

Czaplok Krzysztof

Gilner Maria

Gonsior Jolanta

Grychtoł Irena

Grychtoł Marian

Hajduk Marian

Herdzin Teresa

Jabłonka Czesław

Jeleniewicz Alicja

Jeleniewicz Ewa

Jenda Andrzej

Jojko Franciszek

Jojko Kornelia

Kała Halina

Kerner Joanna

Kęsek Krystyna

Klose Urszula

Klugier Erwin

Kopernik Andrzej

Kubicki Joachim

Kuchta Roman

Kułaga Krystyna

Lip Krystyna

Lończyk Urszula

Machulik Janusz

Makselon Jerzy

Mercik Maria

Nieradzik Krystyna

Olejniczak Andrzej

Oleś Antoni

Owczarek Ruta

Papała Piotr

Paszek Joachim

Piecha Ewa

Piechula Maria

Pilny Andrzej

Pindur Małgorzata

Pisula Leokadia

Polak Małgorzata

Podmorański Jan

Podmurański Janina

Pyka Piotr

Rajs Eugeniusz

Skucik Grzegorz

Smołka Ilona

Śmieszkol Urszula

Szafron Danuta

Szmelich Krystyna

Szolc Helmut

Szolc Urszula

Szołtysek Bronisław

Urbasek Monika

Warzeszka Halina

Widenka Ryszard

Willer Janina

Witek Grażyna

Witkowska Stefania

Wróblewska Grażyna

Wuzik Czesław

Zajusz Gabriela

Zubek Janusz

Zwolińska Krystyna

 

ROCZNIK 1957

Rok ukończenia: 1971/1972

 

Aparta Eugeniusz

Baron Eugeniusz

Bąk Andrzej

Blacha Grażyna

Bryłka Józef

Bryzik Henryk

Chmiel Danuta

Czapelka Gabriela

Czapelka Józef

Czapelka Małgorzata

Dras Franciszek

Dras Maria

Erfurt Antonina

Fira Teresa

Fojcik Czesław

Gałuszka Wiesława

Garcorz Andrzej

Gilner Alfred

Herman Maria

Jaskółka Aniela

Jaskółka Franciszek

Jeleniewicz Tadeusz

Jurczyk Adam

Kachel Mirosław

Klimczak Bożena

Klose Joachim

Knopik Kornelia

Kołodziejczyk Renata

Kontny Krystian

Kornas Gabriela

Kozłowska Jolanta

Kubicki Czesław

Kubicki Henryk

Kucharska Halina

Macha Stefan

Machulik Janina

Marcol Urszula

Matuszewski Zbigniew

Nieradzik Eugeniusz

Nowak Andrzej

Nowak Eugeniusz

Pakosz Andrzej

Penkała Marian

Piecha Gabriela

Plaza Elżbieta

Płaszczyk Marian

Promny Donard

Puchałka Tadeusz

Rajca Romuald

Rakoniewski Marek

Romke Maria

Rożek Czesław

Rzodeczko Teresa

Smolnik Piotr

Smyczek Maria

Stabla Emanuel

Szachta Jan

Szendzielorz Regina

Szolc Grzegorz

Szolc Maria

Szolc Werner

Tatus Marianna

Trochimowicz Alicja

Urbasek Antoni

Urbasek Krystyna

Wędzik Ewa

Woźnica Józef

Woźnica Ryszard

Wróbel Antoni

Zalewska Ewa

Zubek Anatolia

 

ROCZNIK 1956

Rok ukończenia: 1970/1971

 

Adamczyk Róża

Baron Lidia

Bąk Marian

Bismor Eugeniusz

Bonk Krystyna

Bończyk Grzegorz

Broll Henryk

Buchcik Jan

Budzich Ilona

Byrtek Antoni

Czapla Eugeniusz

Czapla Krystyna

Dolata Stanisław

Drewniok Krystyna

Farana Alicja

Frelich Joanna

Gabor Michalina

Gabor Stanisław

Gancarczyk Anna

Gawor Krystyna

Gilner Janusz

Grychtoł Józef

Hajok Barbara

Hajok Natalia

Hajska Czesława

Jałowiecka Teresa

Jasiulek Bronisław

Jezusek Bronisław

Jojko Jerzy

Jojko Krystyna

Kisiel Janina

Krawczyk Joachim

Krzyk Krystyna

Kubicka Maria

Kubicki Jerzy

Kukowka Jan

Labud Józef

Lończyk Donat

Łytek Józef

Macha Krzysztof

Machulik Eugeniusz

Magnor Wacław

Michułka Elżbieta

Mońka Maria

Mrozek Bernard

Musioł Janusz

Niedobecka Renata

Niestrój Czesław

Ochlik Jerzy

Olejniczak Tadeusz

Papała Bożena

Papała Czesław

Pawełek Krzysztof

Piechula Henryk

Piekiełko Eugeniusz

Pierończyk Bogdan

Pierończyk Kazimierz

Piontek Józef

Powała Zdzisław

Promny Regina

Promny Stefan

Rajca Henryk

Rytał Jolanta

Smolnik Erwin

Strąk Bolesław

Strąk Justyna

Szczecina Danuta

Szołtysek Ewa

Szymura Maria

Śmieszkol Teresa

Urbańczyk Ewa

Urbasek Jan

Waleczek Cecylia

Warzeszka Krystian

Wuzik Małgorzata

Zientek Jerzy 


Rocznik 1955

Rocznik 1954

Rocznik 1953

Rocznik 1952

Rocznik 1951

Rocznik 1950

Rocznik 1949

Rocznik 1948

Rocznik 1947

Rocznik 1946

Rocznik 1945

Rocznik 1944

Rocznik 1943

Rocznik 1942

Rocznik 1941

Rocznik 1940

Rocznik 1939

Rocznik 1938

Rocznik 1937

Rocznik 1936

Rocznik 1935

Rocznik 1934

Rocznik 1933

wykonanie strony internetowej: Everest Studio