Absolwenci

ROCZNIK 1999

Rok ukończenia 2011/2012

 

KLASA VI A

 Dekarz Marzena

Donat Karol

Durczyńska Katarzyna

Frelich Anna

Galiński Seweryn

Groborz Natalia

Kocybik Krystian

Kubis Oliwia

Łuczak Daniel

Mryka Monika

Nieradzik Wiktoria

Nowicki Sebastian

Rajs Bartosz

Skubacz Monika

Socha Adrian

Szkatuła Marcin

Śmiłek Wioletta

Tomiczek Julia

Wuzik Mateusz 

 

KLASA VI B

Capek Przemysław

Dymarz Patrycja

Ferfecki Adam

Gieniusz Jadwiga

Kasak Dagmara

Kroszka Szymon

Łasocha Karolina

Matysik Katarzyna

Michałek Adam

Mrozek Marek

Nocoń Wojciech

Opara Jesika

Otrząsek Martyna

Pacha Klaudia

Pastor Damian

Pykało Marek

Spyra Ewa

Stawowy Magdalena

Szpakowski Przemysław

Szulc Szymon

Wiszczor Sandra 

 

 

Rok ukończenia 2010/2011

KLASA VI A

Adamczyk Artur

Chwolka Aleksandra

Ciesielska Katarzyna

Dobrowolski Adam

Draga Wiktoria

Dymek Anna

Furmaniak Jakub

Galińki Daniel

Jeziorek Fabian

Kokoszka Karolina

Kowalczyk Martin

Kowalski Maciej

Kuś Szymon

Neuman Paulina

Paczka Dominika

Rudowicz Mateusz

Smyk Marzena

Sobieraj Łukasz

Strykowska Dorota

Wiaterek Jakub

Wyskiel Rafał

Klasa VI B

Adamczyk Mateusz

Gajewski Bartosz

Gardawski Adam

Grychtoł Denis

Jeutner Marek

Kuchta Mateusz

Kwaśnica Mateusz

Lipka Patrycja

Nieradzik Daria

Niścior Patrycja

Pałka Agnieszka

Papała Wiktoria

Pilny Michał

Piszczek Patryk

Rajca Dawid

Sadło Maja

Spratek Tomasz

Wojciechowski Dawid

 

ROCZNIK 1997

Rok ukończenia 2009/2010

 

 

ROCZNIK 1996

rok ukończenia 2008/2009

 

 

ROCZNIK 1995

rok szkolny ukończenia 2007/2008

Adamczyk Mateusz

Bednarz Kamil

Bednarz Mateusz

Brzeźnicka Karolina

Buda Damian

Chmurczyk Paweł

Czaplok Barbara

Dudło Katarzyna

Dymarz Laura

Gabryś Zuzanna

Ganczarczyk Dawid

Górczyk Łukasz

Kabała Dominik

Kaczmarczyk Agata

Kałuszczyk Paulina

Kempa Michał

Kornas Karol

Kowalczyk Natalia

Krężel Joanna

Kurpanik Patrycja

Kubicka Paulina

Kucharski Grzegorz

Kuszka Paulina

Lipok Łukasz

Łastawiecki Piotr

Makselon Alicja

Matwiej Małgorzata

Mazur Monika

Mączka Katarzyna

Metz Patrycja

Pawliszyn Natalia

Podgórska Natalia

Poloczek Jakub

Piekiełko Marcin

Pyrdoł Mateusz

Rajca Adrianna

Rożek Marta

Sadło Paweł

Smyk Mateusz

Spyra Adam

Szachta Angelika

Szolc Joachim

Urzędnik Monika

Wieczorek Sandra

Więcko Julia

Witkowska Katarzyna

Włodarz Arkadiusz

Włodyka Adrianna

Zubek Katarzyna

Zubek Robert

Zmiana Miejsca zamieszkania:

Drozd Michał

Szmaj Dominik

Szydlik Sandra

ROCZNIK 1994

rok ukończenia 2006/2007

Adamczyk Adrian

Buda Mateusz

Bujoczek Łukasz

Cieślik Karol

Dudło Bogumił

Ferfecki Tomasz

Fira Magdalena

Fojt Kamila

Furmaniak Alicja

Gabor Marian

Gilner Angelika

Gornik Karolina

Gorzawski Kamil

Gospodarczyk Magdalena

Grobosz Zbigniew

Jachnik Tomasz

Jałowiecki Wojciech

Jarzyna Paweł

Klimczyk Magdalena

Kolczyński Mateusz

Krężel Piotr

Kozubek Łukasz

Koźluk Anna

Kucharek Monika

Kucharska Eunika

Kurkowska Dominika

Kwaśnica Bożena

Leszek Jakub

Łastawiecki Michał

Łuczak Justyna

Maciuga Karolina

Mańka Małgorzata

Mieszała Mateusz

Mrasek Patryk

Myśliwiec Kamila

Palusiński Grzegorz

Pilny Kamil

Piszczek Roksana

Rakoniewska Agata

Rozkoszek Monika

Rusin Ewelina

Rzeźniczek Grzegorz

Skubela Michał

Smolnik Dominika

Smolnik Michał

Socha Jacek

Strykowski Paweł

Sztejnbis Anna

Szulc Sylwia

Tomula Danuta

Więcko Angelika

Związek Dominika

Żyrkowska Patrycja

ROCZNIK 1993

rok ukończenia 2005/2006

Dekarz Krzysztof

Dolata Monika

Drabiniok Natalia

Dudło Aleksandra

Gendarz Monika

Gliklich Sara

Głąbica Artur

Grobosz Joanna

Grychtoł Tomasz

Jałowiecka Dominika

Jasiulek Zuzanna

Jeleniewicz Damian

Kokoszka Aneta

Kowalski Sebastian

Kozakiewicz Michalina

Lipka Krzysztof

Michałek Aleksandra

Muszer Adam

Nocoń Marta

Olejniczak Adrian

Pacha Krystian

Palikowska Daria

Parczyk Żaneta

Rozkoszek Oliwier

Spórna Dawid

Spratek Michał

Szolc Agata

Szolc Krystyna

Szuba Jakub

Trojan Tomasz

Waszka Kamil

Węgrzyn Dawid

Wojtów Cezary

Wolny Patryk

Zelek Piotr

Zgolik Paweł

Zmiana miejsca zamieszkania:

Rajca Dominika

Mateusz Dzierżawski

Paulina Jankowska

ROCZNIK 1992

rok ukończenia 2004/2005

Buchczyk Kornelia

Cichy Dawid

Ciesielska Marta

Donat Wioleta

Fibic Dorota

Gornik Marcin

Hampel Mateusz

Klose Łukasz

Kłosek Michał

Kłosek Monika

Kowalska Paulina

Kozakiewicz Mateusz

Kozubek Monika

Kucharski Piotr

Leder Paweł

Macha Ewa

Mańka Maciej

Misiuda Karolina

Niścior Mateusz

Nitsze Monika

Nocoń Paweł

Noski Wioletta

Omorczyk Anna

Ostrowski Jaroslaw

Otrząsek Emilia

Papała Przemysław

Petrusiewicz Izabela

Piekar Joanna

Pilny Klaudia

Piwowarczyk Damian

Połap Dominka

Połoszczańska Sandra

Pordzik Sabina

Porwoł Karol

Spratek Marcin

Starowicz Sabina

Stępień Iwona

Szachta Sebastian

Szolc Karolina

Szolc Mariusz

Sztejnbis Bartłomiej

Tomula Karol

Wilka Maciej

Witek Ewa

Włoch Damian

Zgorzały Ewlina

Żur Dominika

Zmiana miejsca zamieszkania:

Rajca Justyna

Raczek Paulina

Kowalska Marlena

ROCZNIK 1991

rok ukończenia 2003/2004

Blutko Paweł

Buchcik Tomasz

Buda Barbara

Cieślik Paulina

Czapla Paweł

Dolata Łukasz

Dymek Przemysław

Fojt Katarzyna

Gabor Krzysztof

Gajewska Paulina

Gornik Kamil

Gospodarczyk Anna

Hańczur Agata

Henel Sebastian

Issa Patryk

Kaczmarczyk Szymon

Kłosek Justyna

Koźluk Barbara

Koźluk Sylwia

Krawczyk Zuzanna

Krężel Mateusz

Leszek Szymon

Lipok Dominika

Małek Tomasz

Nieużyła Marek

Pawliszyn Dariusz

Pietroszek Julia

Pilny Mateusz

Płaszczyk Magdalena

Poloczek Artur

Profus Agnieszka

Promny Michał

Remiorz Jakub

Rusin Patrycja

Spyra Kamil

Stawarski Szymon

Stawowy Karolina

Szlezak Adam

Szpakowska Anna

Szymura Michał

Waluga Natalia

Walus Dawid

Wawrzynek Łukasz

Weisman Karolina

Wilk Karolina

Zmiana miejsca zamieszkania:

Dzierżawska Justyna

Stawiarska Angelika

Kisiel Krzysztof

ROCZNIK 1990

rok ukończenia 2002/2003

Bańczyk Piotr

Bryzik Monika

Cichy Justyna

Ferfecki Krzysztof

Jojko Sebastian

Kałuszczyk Martyna

Karczmarz Robert

Kowlaczyk Joanna

Kowalski Przemysław

Kozak Agata

Kulesza Krzysztof

Labusek Magdalena

Macha Marcin

Malczewska Katharina

Michalik Adam

Michalska Klaudia

Nieradzik Aneta

Ochota Agnieszka

Ostrowski Rafał

Piekar Justyna

Spratek Mateusz

Spyra Agnieszka

Stępień Małgorzata

Strąk Justyna

Suberlak Katarzyna

Szołtysek Barbara

Ukowicz Justyna

Urbanek Anna

Urzędnik Damian

Warzeszka Mateusz

Więcko Magdalena

Wiosna Magdalena

Włodarz Daria

Wojtas Seweryn

Wowrzyk Łukasz

Związek Marta

Zmiana miejsca zamieszkania:

Stolarczyk Monika

Żyła Dawid

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio