Festiwal Sportowy

Stowarzyszenie GTW zaprasza na Festiwal Sportowy, podczas którego odbędzie się się zakończenie projektu „Piłkarski Dzień Przedszkolaka" oraz III Międzyszkolne Zawody Wspinaczkowe.

Festiwal został objęty patronatem Starosty Gliwickiego oraz Wójta Gminy Gierałtowice.

Zawody wspinaczkowe zostaną rozegrane w czterech kategoriach wiekowych:

  •  Przedszkole
  •  klasy I - III
  •  klasy IV – VI
  •  Klasy VII – VIII

Zapisy w biurze zawodów od godziny 09:00. Zawody odbędą się na ściance wspinaczkowej w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Jest to trzecia edycja zwodów, która ma na celu promocję sportu oraz wspinaczki sportowej wśród dzieci i młodzieży.

Animacje oraz MiniTurniej dla przedszkolaków w ramach zakończenia projektu (od 9:00 na boisku przy szkole). Projekt Piłkarski Dzień Przedszkolaka był realizowany od kwietnia dla dzieci w wieku 5-7 lat, w ramach którego dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach piłkarskich z elementami motoryki i ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Informacje: Darek Opoka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wspinaczka

wykonanie strony internetowej: Everest Studio