Kot w obiektywie - konkurs fotograficzny

Bo koty są dobre na wszystko. 
Na wszystko, co życie nam niesie. 
Bo koty, to czułość i bliskość 
na wiosnę, na lato, na jesień.

A zimą – gdy dzień już zbyt krótki 
i chłodnym ogarnia nas cieniem, 
to k o t - Twój przyjaciel malutki 
otuli Cię ciepłym mruczeniem.

                        Franciszek Klimek

W lutym obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Z tej okazji zapraszamy wszystkich właścicieli i sympatyków  „mruczków”  do wzięcia udziału w  konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcie swojego pupila.

Uczestnicy mają za zadanie dostarczyć wywołane zdjęcia do biblioteki szkolnej (p.Ral) lub do p. Joanny Tyc albo przesłać je w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 13 lutego 2018 r.

Zdjęcie powinno być wykonane osobiście i nigdzie wcześniej nie publikowane.

kot-6

 

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio