100 dni nowej strony

Mija sto dni od uruchomienia nowej strony Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach. Początkowo zarejestrowano kilka wejść na stronę główną. Obecnie z dużą satysfakcją przeglądam statystyki, z których wynika, iż stronę odwiedziło ponad 12.000 internautów, co średnio na dzień daje 120 wejść na stronę główną. Należy zaznaczyć, iż ilość odwiedzin rośnie lawinowo z każdym tygodniem, uśrednienie nie oddaje zatem wzrostu zainteresowania stroną.
Chciałbym gorąco podziękować p. Joannie Tyc i pani Joannie Orzech za współpracę oraz wszystkim nauczycielom zespołu za szybkie i sprawne przesyłanie materiałów.
Zapraszam do kolejnych odwiedzin strony-miejsca, gdzie można znaleźć wszystkie aktualne informacje o działaniach podjętych w zespole.

administrator strony: Stefan Duda

wykonanie strony internetowej: Everest Studio