„Lustereczko powiedz przecie…”

18 października w naszej szkole uczennice klas II i III gimnazjum uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez profesjonalną kosmetyczkę – panią Dominikę Zawadzką. Zajęcia odbywały się w ramach lekcji zawodoznawczych. Pierwsza część lekcji poświęcona była budowie i właściwościom skóry. Uczennice dowiedziały się jak ważną rolę ma ona do spełnienia, za jakie funkcje odpowiada oraz jak należy o nią dbać. Pani Dominika obaliła również kilka mitów na temat niektórych „szkodliwych" składników kosmetyków, pokazała na czym powinna polegać codzienna pielęgnacja, odpowiedziała na nurtujące słuchaczki pytania. W drugiej części uchyliła rąbka tajemnicy jak profesjonalnie „zrobić „ dobry makijaż. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Może wśród naszych uczennic znajdą się przyszłe wizażystki.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio