Osiągnięcia

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

 

LAUREACI I FINALIŚCI

WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Biologia

  • Monika Kłosek - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku 2007/2008. Fot 1
  • Krystyna Szolc - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku 2008/2009.
  • Laura Dymarz -  laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2009/2010. Fot 2
  • Laura Dymarz -  laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2010/2011.
  • Anna Żuk - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2011/2012.
  • Anna Dyka - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2011/2012.
  • Emilia Mandalka - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2011/2012.
  • Emilia Mandalka - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii w roku szkolnym 2012/2013.

Geografia

  • Karolina Kowalik -  laureatka konkursu przedmiotowego z geografii w roku szkolnym 2010/2011.
  • Emilia Mandalka - laureatka konkursu przedmiotowego z geografii w roku szkolnym 2011/2012.
  • Emilia Mandalka - finalistka konkursu przedmiotowego z geografii w roku szkolnym 2012/2013.

Chemia

  • Szymon Draga - finalista konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2003/2004.
  • Szymon Draga - laureat konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2004/2005.
  • Wiktoria Mól - laureatka konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2011/2012.
  • Piotr Gieniusz - laureat konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2011/2012.
  • Emilia Mandalka -  finalistka konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2012/2013.
  • Jakub Wiaterek -  laureat konkursu przedmiotowego z chemii w roku szkolnym 2013/2014.

Fizyka

  • Szymon Draga - laureat konkursu przedmiotowego z fizykii w roku szkolnym 2003/2004.
  • Szymon Draga - laureat konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2004/2005.
  • Marta Rożek - laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2010/2011.
  • Emilia Mandalka -  laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki w roku szkolnym 2012/2013.
  • Jakub Wiaterek - finalista konkursu przedmiotowego  z fizyki w roku szkolnym 2012/2013.

Matematyka

  • Szymon Draga - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2002/2003.
  • Szymon Draga - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2003/2004.
  • Szymon Draga - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2004/2005.
  • Jakub Wiaterek - laureat konkursu przedmiotowego  z matematyki w roku szkolnym 2011/2012.
  • Wiktoria Mól- finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2011/2012.
  • Emilia Mandalka - laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2012/2013.
  • Jakub Wiaterek - laureat konkursu przedmiotowego  z matematyki w roku szkolnym 2012/2013.
  • Jakub Wiaterek - laureat konkursu przedmiotowego  z matematyki w roku szkolnym 2013/2014.
  • Jakub Wiaterek - laureat IX (OMG) Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów w roku szkolnym 2013/2014
  • Marcin Matera - laureat konkursu przedmiotowego  z matematyki w roku szkolnym 2016/2017

Wiedza o społeczeństwie

  • Karolina Kowalik - laureatka konkursu przedmiotowego z wos-u w roku szkolnym 2011/2012

Historia

  • Mateusz Dembia - laureat konkursu przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2016/2017

Język angielski

  • Marta Rożek - laureatka  konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2009/2010. Fot 1
  • Marta Rożek - laureatka  konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w roku szkolnym 2010/2011.
wykonanie strony internetowej: Everest Studio