Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

W ramach zadania publicznego Urzędu Gminy Gierałtowice ?Kopalnia ? żywicielka czy niszczycielka? realizowanego przez Stowarzyszenie ?Lepsza Przyszłość? odbył się konkurs fotograficzny. W szranki stanęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Nadesłane prace oceniało jury:

Przewodnicząca ? Tatiana Kowalska

Członkowie ? Aneta Szolc i Aleksandra Bargiel-Firlit

Po długich i burzliwych dyskusjach wyłoniono zwycięzców:

W kategorii szkół podstawowych:

  • I miejsce: Szymon Szolc
  • II miejsce: Daniel Zubek
  • III miejsce: Martyna Pilny

W kategorii gimnazjów:

  • I miejsce: Piotr Gieniusz
  • II miejsce: Patryk Spadek
  • III miejsce: Krystian Kocur

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 6 grudnia, o godz. 11.00 w sali nr 36 Gimnazjum w Gierałtowicach. Nadesłane zdjęcia będzie można podziwiać na wystawie prac podczas wręczenia nagród.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio