Nasze sukcesy 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017

Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w konkursach i turniejach szkolnych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Mamy przyjemność przedstawić tych najlepszych, którzy w ostatnich kilku latach przynieśli zaszczyt szkole zajmując czołowe lokaty w konkursach szczebla powiatowego i wyższego.Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska…Nasza Niepodległa” – kategoria – praca plastyczna – I miejsce Dominik Adamczyk

Wojewódzki Konkurs „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny” – III miejsce Dominik Adamczyk

Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych – kategoria – znaczek pocztowy – III miejsce Dominik Adamczyk

NAGRODA w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Wesołego Alleluja” – Wola Zgłobieńska – Jakub Kmiecik

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny” – Gliwice – Julia Poloczek

Wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na „Najciekawszą ozdobę choinkową” – Woźniki – Paulina Janicka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna” – Kożuchów II miejsce (w kategorii I – do lat 13) – Karolina Szołtysek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – laureat DAWID PIOTROWSKI

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki pt.: „Czytam, bo jestem ciekawy”

I miejsce (w kategorii klas III-IV szkół podstawowych) – Oliwia Tomaszewska

II miejsce (w kategorii klas III-IV szkół podstawowych) – Aleksandra Bogun

II miejsce –  Wojewódzki konkurs plastyczny „Straż pożarna w mojej gminie – dawniej i dziś” – Dominik Adamczyk z klasy VI b

XIII Edycja Regionalnego Konkursu: „Śląsk – moja mała ojczyzna. Schlesien – meine kleine Heimat”

III miejsce -Aleksandra Bogun

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”:

wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy VIa – Dawid Piotrowski,

wyróżnienie uzyskali:

z klas drugich – Łukasz Kozik,

z klas trzecich – Beata Bonik,

z klas czwartych – Marcin Marcol, Oliwia Tomaszewska, Maciej Sobota, Julia Czerwińska,

z klas szóstych – Rafał Turczyn, Dominik Adamczyk.

Gminny Konkurs Plastyczny „Rodzina bez Przemocy”

I miejsce (w kategorii klas 1-3 SP) – Maja Macha

II miejsce (w kategorii klas 1-3 SP) – Maja Boruta

Wyróżnienie (w kategorii klas 1-3 SP) – Sara Szołtysek

I miejsce (w kategorii klas 4-6 SP) – Oliwia Tomaszewska

Wyróżnienie (w kategorii klas 4-6 SP) –Piotr Leder

Gminny Konkurs Plastyczny „Anioły i aniołki”

I miejsce – Paulina Ofiara

Wyróżnienie – Roksana Grobosz

Wyróżnienie – Sylwia Nowicka

Gminny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel miś”

I miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Wiktor Hatlapa

II miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Eryk Łupiński-Florey

III miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Sandra Galuś

IV miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Antonina Gonsior

Wyróżnienie (w kategorii klas 1 SP) – Natalia Piekarska

Wyróżnienie (w kategorii klas 2 SP) – Maja Boruta

Wyróżnienie (w kategorii klas 3 SP) – Zuzanna Pogwizd

Wyróżnienie (w kategorii klas 3 SP) –Aleksandra Bogun

XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny na „Najciekawszą ozdobę choinkową”

Wyróżnienie (w kategorii klas 1-3 SP) – Paulina Janicka