Rok szkolny 2016/2017
Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w konkursach i turniejach szkolnych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Mamy przyjemność przedstawić tych najlepszych, którzy w ostatnich kilku latach przynieśli zaszczyt szkole zajmując czołowe lokaty w konkursach szczebla powiatowego i wyższego.Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska…Nasza Niepodległa” – kategoria – praca plastyczna – I miejsce Dominik Adamczyk
Wojewódzki Konkurs „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny” – III miejsce Dominik Adamczyk
Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych – kategoria – znaczek pocztowy – III miejsce Dominik Adamczyk
NAGRODA w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Wesołego Alleluja” – Wola Zgłobieńska – Jakub Kmiecik
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny” – Gliwice – Julia Poloczek
Wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na „Najciekawszą ozdobę choinkową” – Woźniki – Paulina Janicka
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna” – Kożuchów II miejsce (w kategorii I – do lat 13) – Karolina Szołtysek
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – laureat DAWID PIOTROWSKI
XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki pt.: „Czytam, bo jestem ciekawy”
I miejsce (w kategorii klas III-IV szkół podstawowych) – Oliwia Tomaszewska
II miejsce (w kategorii klas III-IV szkół podstawowych) – Aleksandra Bogun
II miejsce – Wojewódzki konkurs plastyczny „Straż pożarna w mojej gminie – dawniej i dziś” – Dominik Adamczyk z klasy VI b
XIII Edycja Regionalnego Konkursu: „Śląsk – moja mała ojczyzna. Schlesien – meine kleine Heimat”
III miejsce -Aleksandra Bogun
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”:
wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy VIa – Dawid Piotrowski,
wyróżnienie uzyskali:
z klas drugich – Łukasz Kozik,
z klas trzecich – Beata Bonik,
z klas czwartych – Marcin Marcol, Oliwia Tomaszewska, Maciej Sobota, Julia Czerwińska,
z klas szóstych – Rafał Turczyn, Dominik Adamczyk.
V Powiatowy Konkurs Wiedzy z Zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „MIŚ BEZPIECZEŃSTWA” pod patronatem Starosty Powiatu Gliwickiego i Burmistrza Toszka III miejsce –Dominik Adamczyk (VI b), Dawid Piotrowski (VI a) oraz Alicja Rożek (V a)
Gminny Konkurs Plastyczny „Rodzina bez Przemocy”
I miejsce (w kategorii klas 1-3 SP) – Maja Macha
II miejsce (w kategorii klas 1-3 SP) – Maja Boruta
Wyróżnienie (w kategorii klas 1-3 SP) – Sara Szołtysek
I miejsce (w kategorii klas 4-6 SP) – Oliwia Tomaszewska
Wyróżnienie (w kategorii klas 4-6 SP) –Piotr Leder
Gminny Konkurs Plastyczny „Anioły i aniołki”
I miejsce – Paulina Ofiara
Wyróżnienie – Roksana Grobosz
Wyróżnienie – Sylwia Nowicka
Gminny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel miś”
I miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Wiktor Hatlapa
II miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Eryk Łupiński-Florey
III miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Sandra Galuś
IV miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Antonina Gonsior
Wyróżnienie (w kategorii klas 1 SP) – Natalia Piekarska
Wyróżnienie (w kategorii klas 2 SP) – Maja Boruta
Wyróżnienie (w kategorii klas 3 SP) – Zuzanna Pogwizd
Wyróżnienie (w kategorii klas 3 SP) –Aleksandra Bogun
XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny na „Najciekawszą ozdobę choinkową”
Wyróżnienie (w kategorii klas 1-3 SP) – Paulina Janicka
- Nasze sukcesy 2023/24
- Nasze sukcesy 2022/23
- Nasze sukcesy 2021/2022
- Nasze sukcesy 2020/2021
- Nasze sukcesy 2019/2020
- Nasze sukcesy 2018/2019
- Nasze sukcesy 2017/2018
- Nasze sukcesy 2016/2017
- Nasze sukcesy 2015/2016
- Nasze sukcesy 2014/2015
- Nasze sukcesy 2013/2014
- Nasze sukcesy 2012/2013
- Nasze sukcesy 2011/2012