Nasze sukcesy 2017/2018

Rok szkolny 2017/2018

Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w konkursach i turniejach szkolnych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Mamy przyjemność przedstawić tych najlepszych, którzy w ostatnich kilku latach przynieśli zaszczyt szkole zajmując czołowe lokaty w konkursach szczebla powiatowego i wyższego.

Powiatowy Konkurs Manualny „Kasztanowe ludziki, zwierzaki i inne stworki”
Wyróżnienie Igor Szabat- podopieczny Świetlicy

Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Barwy Armenii”-
Wyróżnienie Jakub Skrzypczakpodopieczny świetlicy

XIX Wojewódzki Konkurs „Życzliwość – to język, który niesłyszący może usłyszeć, a niewidzący zobaczyć”: III miejsce – Oliwia Tomaszewska; wyróżnienie – Dominik Adamczyk

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Gierałtowicach/tartan: I miejsce – chłopcy rocznik 2005/2007

Wojewódzkie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”
Tytuł Laureata – 6 miejsce – Dawid Piotrowski

Ogólnopolski turniej piłki nożnej TYMBARK „Z Podwórka na Stadion” 2017
Kategoria U-8: awans do finału wojewódzkiego

Gminny Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów SP w Chudowie: I miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski
I miejsce – Paulina Kozik

VI Powiatowo- Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej 
wyróżnienie zespołu w składzie: Patrycja Farana, Julia Grychtoł, Paulina Kozik, Marcol, Sylwia Nowicka, Michał Sobieraj, Marta Suchan

Miejski Turniej „Polszczyzna na planszy” – Biblioteka Centralna, Gliwice
III miejsce – Dawid Piotrowski

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Chudowie/hala
I miejsce – chłopcy rocznik 2005/2007

Gminny Konkurs Plastyczny „Aniol, aniołki”- ozdoba choinkowa.
Wyróżnienie – Paulina Janicka- podopieczna świetlicy.
Wyróżnienie – Aurelia Łupińska – Florey- podopieczna świetlicy.
Wyróżnienie – Emilia Stępień- podopieczna świetlicy.

XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja”
III miejsce- Dominika Groborz –podopieczna świetlicy

Powiatowy Konkurs Plastyczny 2017 „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM W POWIECIE GLIWICKIM”
III miejsce – Monika Karczmarz
I miejsce – Dominika Groborz – podopieczna świetlicy

XIII Wojewódzki Konkursie Plastyczny „Tam, gdzie mieszka muzyka” pod patronatem Dyrektora Gliwickiego Ośrodka Metodycznego- pani Edyty Mierzwy przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 7 w Gliwicach i Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach
Wyróżnienie- Dominik Adamczyk

VIII Regionalny Konkurs Matematyczny Czar Par pod Patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium oświaty w Gliwicach
V miejsce- Dominika Malcher, Paulina Ofiara

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
Laureat Dawid Piotrowski

Gminny Konkurs na „Palmę Wielkanocną 2018″ – III miejsce w kategorii prac zbiorowych – Oliwia Tomaszewska i Justyna Kentnowska

VI Gminny Konkurs Historyczny w Paniówkach – II miejsce drużyny w składzie: Dominik Adamczyk, Kornelia Kroczyk i Rafał Turczyn

Gminny Konkurs „Mistrz Matematyki” dla uczniów klas 1-3 – I miejsce zespołu w składzie: Paweł Hańczur, Zuzanna Kowolik i Marek Smolnik

X Międzygminny Konkurs Prozy, Poezji i Pieśni Josepha von Eichendorffa w Wielowsi- III miejsce w kategorii kl. 4- 6 SP – Krzysztof Smolnik

Półfinał 56 Ogólnopolskiego Młodziezowego Konkursu Filatelistycznego „Turystyka przemysłowa Górnego Śląska”-II miejsce- Dominik Adamczyk (awans do finału), III miejsce- Małgorzata Rajca

Powiatowy Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych- III miejsce- Krzysztof Smolnik

Gminny Konkurs Przyrodniczy „Wiedza o Polsce”– II miejsce Amelia Kraska, Debora Kroczyk, Milena Marciniak

Konkurs Mały Ratownik 2018- III miejsce w kategorii klas IV-VI Natalia Gąstoł, II miejsce w kategorii klas I-III-  Aleksander Cichór  

56. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny pod hasłem „Turystyka przemysłowa Górnego Śląska”- VI miejsce Dominik Adamczyk

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny Bardzo dobry wynik: Dominika Malcher Wyróżnienia:Łukasz Kozik ,Beata Bonik, Maciej Sobota, Oliwia Tomaszewska, Krzysztof Smolnik, Dawid Piotrowski, Rafał Turczyn