Nasze sukcesy 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w konkursach i turniejach szkolnych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Mamy przyjemność przedstawić tych najlepszych, którzy w ostatnich kilku latach przynieśli zaszczyt szkole zajmując czołowe lokaty w konkursach szczebla powiatowego i wyższego.

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt.: „Plastusiowe przygody małego ludzika z piórnika” zorganizowany przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Gliwicach
I miejsce OLIWIA TOMASZEWSKA
III miejsce EMILIA STĘPIEŃ
Wyróżnienie KAROLINA ZAREMBA,PATRYCJA FARYNA, WERONIKA BREDZIŃSKA
XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki „Savoir Vivre, czyli dobre maniery na co dzień” – zorganizowany przez SP 7 w Gliwicach
II miejsce w kategorii klas I-II szkół podstawowych PATRYCJA FARYNA
XVII Wojewódzki Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt.: „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna – zorganizowany przez SP 7 w Gliwicach
II miejsce WERONIKA SZYMALA
Pierwszy Ogólnopolski Konkurs „Orzeł matematyczny”
Laureat- ADAM MACIUGA, wyróżnienia: BEATA BONIK, ANGELIKA NIERADZIK, MATEUSZ DEMBIA
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2015
Wynik bardzo dobry- DAWID PIOTROWSKI, ADAM MACIUGA, wyróżnienia-KRZYSZTOF SMOLNIK, JAKUB SUSZEK , ANGELIKA NIERADZIK, ERYK PISZCZEK, MATEUSZ DEMBIA.
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK
Nagroda  główna: OLIWIA TOMASZEWSKA, ALEKSANDRA BOGUN
Nagroda:MATEUSZ DEMBIA
Wyróżnienia:DAWID KMIECIK, KRZYSZTOF SMOLNIK, JULIA KOSTRUBAŁA, DAWID PIOTROWSKI, ADAM MACIUGA
XV Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki „Niepełnosprawni – tacy sami czy inni?
III miejsce- DOMINIK ADAMCZYK, wyróżnienie- PATRYCJA FARYNA
Uczniowie ci znaleźli się również w szczęśliwej piątce zdobywców
Ogólnopolskiej Nagrody Specjalnej portalu: egminy.eu. • IV edycja Wojewódzkiego Konkursu „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny”
III miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy I – III praca plastyczna- Emilia Pawlas
III miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV – VI praca przestrzenna- Wiktoria Metz
wyróżnienie w kategorii szkoła podstawowa klasy IV – VI praca plastyczna- Marta Goldman
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”
Tytuł laureata ANETA MACHULIK, OLIWIA TOMASZEWSKA, MARCIN MARCOL