Festyn Rodzinny

4 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gierałtowicach odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowano wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Imprezę rozpoczęły występy przedszkolaków, później zaprezentowali się młodsi i  starsi tancerze i wokaliści zespołu KLANG.

Gwiazdą festynu była Magda Femme, która rozmową i piosenkami zachęcała najmłodszych do wspólnej zabawy na scenie.

Jak co roku strażacy z OSP Gierałtowice zaprezentowali w jaki sposób pomagają poszkodowanym w wypadkach samochodowych, można było zobaczyć wyposażenie wozu strażackiego i spróbować swoich sił w gaszeniu ognia.

Na młodszych uczestników czekało mnóstwo atrakcji: malowanie buzi, brokatowe tatuaże, zdjęcia z dinozaurem, fotobudka, escape room, gry i zabawy językowe, malowanki rysowanki, kącik zabaw Radosna Szkoła.

Na młodszych uczestników czekało mnóstwo atrakcji: malowanie buzi, brokatowe tatuaże, zdjęcia z dinozaurem, fotobudka, escape room, gry i zabawy językowe, malowanki rysowanki, kącik zabaw Radosna Szkoła oraz bocianie zawody.

Rodzice mogli zrelaksować się przy kawie, degustacji ciast lub spróbować  swojskiego chleba ze smalcem, ogórkiem i potraw z grilla.

Firma AVON przygotowała prezentację swoich kosmetyków.

Dziękujemy gościom za przybycie, a społeczności szkolnej i przedstawicielom GOK-u  za przygotowanie  imprezy.

Podziękowania kierujemy do osób i instytucji, które pomogły w organizacji majówki. Byli to:

OSP Gierałtowice

Firma Zdrzałek

P. D. Kopycińska i firma AVON

P. A. Czapelka

P. G. Mrozek

P. J. J. Janiccy

Cukiernia p. Cućko z Ornontowic

Zdjęcia z imprezy:

https://photos.app.goo.gl/znjs78WvnETEr1Av5

https://photos.app.goo.gl/zQdKci8NTuPT5pWZ8