Egzamin na kartę rowerową

Choć czarne chmury wisiały nad nami postanowiliśmy, że się nie poddamy i wyruszamy na wycieczkę rowerową, w ramach egzaminu praktycznego na Kartę Rowerową. Na szczęście wszystko się udało, nasz upór przegonił nawet deszcz i burze. Dnia 24 czerwca klasy 5 i 6 zdały pozytywnie egzamin na Kartę Rowerową, pokonując trasę spod szkoły w Gierałtowicach do zamku w Chudowie. Teraz już wszystkie trasy i ścieżki rowerowe stoją przed nami otworem. Czas wakacji natomiast będzie nam ku temu sprzyjał. Nie zapomnimy też na pewno słów przestrogi, których wysłuchaliśmy od panów Policjantów, na temat bezpieczeństwa w ruchu ulicznym i bezpiecznych wakacji.

Klasy 4 również zdały pozytywnie egzamin na Kartę Rowerową, pokonując manewry na placu szkolnym, pod okiem tych samych Policjantów z KMP w Gliwicach.

Przed nami wakacje więc pamiętajmy o naszym bezpieczeństwie, Komenda Miejska Policji w Gliwicach przypomina: https://gliwice.policja.gov.pl/ka9/informacje/wiadomosci/314438,znow-beda-wakacje-Pamietajmy-o-naszy-bezpieczenstwie.html