Spotkanie z prezesem fundacji „Biegamy z sercem”

biegamy

15 października uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkania się z prezesem fundacji „Biegamy z Sercem” panem Arturem Szcześniakiem. Pan Artur przyjechał aby wyróżnić uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierają fundację w każdym biegu. Każda wyróżniona osoba otrzymała fundacyjne opaski, a Pani dyrektor w ramach podziękowania otrzymała zegar ścienny z logo fundacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że uczniowie naszej szkoły tak bezinteresownie chcą pomagać potrzebującym, którzy nie zaznali w życiu zbyt wiele szczęścia. Miejmy nadzieję, że w kolejnym biegu, który odbędzie się już w styczniu będziemy mogli jako szkoła wystartować z o wiele liczniejszym teamem niż dotychczas. Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż zarówno nauczyciele jak i uczniowie biegają w zawodach w swoim czasie wolnym, dodatkowo opłacają swoje miejsca startowe i robią to z wielką ochotą i satysfakcją!

Dziękujemy panu Arturowi Szcześniakowi, że poświęcił swój wolny czas, by odwiedzić naszą szkołę. Jesteśmy pewni, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnym sukcesami naszych uczniów a współpraca z tak wspaniałą fundacją jaką jest „Biegamy z Sercem” będzie się rozwijała.

Więcej informacji na temat działalności fundacji znajdziemy na stronie internetowej: http://biegamyzsercem.pl

 

Zdjęcia ze spotkania