Siłownia „pod chmurką” – działa od października!

Siłownia zewnętrzna daje możliwość wykonywania ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu bez żadnych ograniczeń. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce aktywnie spędzać czas i zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne dla zdrowia są ćwiczenia fizyczne, a wykonywane na otwartej przestrzeni – pozwalają lepiej dotlenić organizm. Siłownia „pod chmurką”, usytuowana na terenie szkoły, służyć będzie uczniom, absolwentom szkoły oraz wszystkim chętnym, którzy pragną dbać o swoją kondycję i sylwetkę. Wyposażona jest w następujące urządzenia: orbitrek, wioślarz, wahadło, twister, poręcz, drabinka i drążek uniwersalny.

Na urządzeniach mogą ćwiczyć dorośli oraz dzieci od 10 roku życia, z zastrzeżeniem, że dzieci do 14 roku życia mogą korzystać z siłowni pod opieką dorosłego opiekuna/rodzica.

Regulamin siłowni

Sponsorzy, którzy przyczynili się do tego, że powstała siłownia: Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach, KPE Metropolis S. z o.o., firma Tomhal/B. Tomula, Apteka Św. Barbary w Gierałtowicach/L.G. Matera, NOT-POŻ/Z. Kaczmarczyk, Chelmar/K. Wiaterek, Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość”.

Zrealizowano w ramach Programu „Działaj Lokalnie” VIII – projekt „Zdrowo na sportowo”.

lepsza przysz-001

Serdecznie dziękujemy!