Mistrzostwa Gminy w Pływaniu Dzieci o Puchar Wójta Gminy Gierałtowic Paniówki 8.05.2015

Kolejne zawody o Puchar Wójta Gminy Gierałtowic mamy za sobą. Uczniowie, którzy zdobywali medale na poprzednich zawodach jak zawsze nie zawiedli a nawet poprawili swoje wyniki plasując się na wyższych miejscach Szołtysek Karolina i Dembia Mateusz zdobyli po dwa złote medale, Zaręba Alicja złoto i srebro, Kozik Paulina złoto i brąz, Idzikowska Anna dwa medale srebrne, Matuszek Alicji po raz pierwszy udało się wejść na podium, bo od pierwszego startu plasowała się na IV miejscu.

Wybierając się na zawody coraz liczniejszą grupę stanowią uczniowie, którzy nie trenują pływania w klubie, tylko uczęszczają raz w tygodniu na lekcje pływania w ramach WF-u. Tak jak w poprzednich zawodach Kocaj Łukasz oraz Moń Mateusz zdobyli medale srebrny i brązowy, a Piszczek Eryk oraz Steinke Magdalena zdobyli medal brązowy po raz pierwszy stając na podium.

W sumie zdobyliśmy 14 medali. W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy 6 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe medale. Sztafeta dziewcząt i chłopców zdobyła trzecie miejsce.

Po raz pierwszy Puchar Wójta Gminy Gierałtowic zdobył Mateusz Dembia.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA