1% dla mojej szkoły

Z niezmierną przyjemnością informujemy, iż dzięki włączeniu się do akcji ,,1% dla mojej szkoły”  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach w latach 2011-2014 pozyskał kwotę 

12.168,30 zł

Używając do rozliczenia programu PITY 2011 pamiętaj o wypełnieniu pozycji 124 oraz 125. W pozycji 124 należy wpisać nazwę ZESPÓŁ SZOLNO-PRZEDSZKOLNY W GIERAŁTOWICACH, NR 600000059250. W pozycji 125 należy zaznaczyć krzyżykiem ,,Wyrażam zgodę”.

1pdmsz

Drodzy Rodzice!

W ubiegłym roku szkolnym podjęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła” z siedzibą w Mysłowicach, które umożliwia nam pozyskanie dotacji z 1% podatku.
W imieniu społeczności szkolnej i przedszkolnej zachęcamy Was bardzo serdecznie do wsparcia naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach w Akcji „1% dla mojej szkoły”.

To nic nie kosztuje, a może pozwolić zebrać nam dodatkowe niezbędne fundusze, które w całości zostaną przeznaczone na wszechstronną edukację dzieci oraz powiększenie bazy dydaktycznej szkoły, np. zakup książek do biblioteki szkolnej, zabawek, organizowanie warsztatów, wycieczek edukacyjnych, zakup tablicy interaktywnej czy doposażenie pracowni komputerowej.

Poniżej pokazujemy, jak wypełnić PIT na przykładzie PIT-37:

Dane niezbędne do przekazania 1% na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach, które należy wpisać w części:

„Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”:
– nazwa organizacji pożytku publicznego: Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”
– numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 0000031762
– cel szczegółowy 1%: Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gierałtowicach, nr 600000059250.

Więcej szczegółów na stronie http://www.ps.org.pl/

Na tej stronie znajdziesz również darmowy program komputerowy PIT 2010 do rozliczania podatku.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w akcji, a zarazem prosimy o jej rozpowszechnienie wśród rodziny i znajomych.POŚWIADCZENIE PRZEKAZANIA (wydrukuj i przekaż szkole) 

Zobacz film na temat akcji 1% dla mojej szkoły. 

Poniżej film promujący akcje stowarzyszenia Przyjazna Szkoła, którego jesteśmy członkiem.