Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Nauka w naszej szkole będzie prowadzona w systemie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego. W tym dniu rekomenduję używanie maseczek, obowiązuje strój galowy. Zachowujemy odpowiedni dystans społeczny.

Uczniów klas 1 wraz z rodzicami zapraszam na aulę szkolną, gdzie odbędzie się uroczyste powitanie połączone z pasowaniem i ślubowaniem: godz. 9.00 – klasa 1 a; godz. 10.00 – klasa 1 b. Po uroczystości odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Dla pozostałych klas szczegółowy plan tego dnia znajduje się w linku (przydział sal).

W chwili obecnej przygotowujemy procedurę organizacji zajęć w szkole zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS. Wszelkie informacje będą do Was przesyłane przez dziennik elektroniczny Librus, a procedura zostanie omówiona przez wychowawców z uczniami 1 września.

Urszula Cieślik
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gierałtowicach