Zajęcia od 25 maja 2020 r. – aktualizacja

Drodzy Rodzice,

niestety, ze względu na sytuację postępującą w kierunku zwiększania się zagrożenia epidemiologicznego w naszej gminie, Dyrektorzy Zespołów Szkół, za zgodą organu prowadzącego, uwzględniając sugestię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gliwicach, by wstrzymać się z otwarciem przedszkoli, przedłużyli zawieszenie zajęć stacjonarnych w gminnych przedszkolach do 14 czerwca 2020 r.

Jak informowałam wcześniej przedszkole miało zostać otwarte 25 maja. Przygotowania
do uruchomienia pracy i wznowienia zajęć stacjonarnych z zachowaniem zaostrzonych wymogów sanitarnych zostały ukończone. Niestety zbiegły się one w czasie ze znaczącym wzrostem zachorowań w naszej gminie. Decyzja o zwieszeniu zajęć na kolejny okres wynika z faktu, że bezpieczeństwo Państwa i Państwa dzieci oraz pracowników przedszkola jest
dla nas absolutnym priorytetem.

Poniżej umieszczam link do zarządzenie w sprawie zawieszenia zajęć
Pani Dyrektor Urszuli Cieślik.

Zarządzenie- w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w Gminnym Przedszkolu w Gierałtowicach