Funkcjonowanie przedszkola od 25 maja 2020 r.

Drodzy Rodzice,

zgodnie z zarządzeniem nr 20/2019/2020 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Gierałtowicach z dnia 5 maja 2020 r. zajęcia  w naszym przedszkolu w formie stacjonarnej są zawieszone do 24 maja 2020 r. i odbywają się w formie edukacji zdalnej.

Zgodnie z tym zarządzeniem od dnia 25 maja 2020 roku powinniśmy wrócić do edukacji formie stacjonarnej stosując się do wytycznych przeciwepidemicznych Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Sytuacja w naszym rejonie zmienia się dynamicznie, rośnie liczba zarażonych CIVID-19
w Gminie Gierałtowice i nie wiemy jakie decyzje zostaną podjęte przez Urząd Gminy Gierałtowice i Powiatowy Państwowy Inspektorat Sanitarny  w Gliwicach.

Chcąc jednak przygotować się do ewentualnego odwieszenia zajęć w przedszkolu  bardzo proszę o przesłanie informacji, czy jesteście Państwo zainteresowani opieką nad Państwa dzieckiem w przedszkolu od poniedziałku 25 maja.

Informację proszę przesłać do 21 maja 2020 r. (czwartek) sms na numer 603 448 880
lub e-mailem na adres dorotajechorek@zspgieraltowice.pl

Jednocześnie informuję, że przedszkole w dalszym ciągu będzie prowadzić edukację zdalną dla dzieci pozostających w domu.

Brak informacji zwrotnej będzie  równoznaczne z brakiem zainteresowania powrotem dziecka do przedszkola od 25 maja.

W  razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 603 448 880

Pozdrawiam serdecznie.

Dorota Jęchorek

Poniżej umieszczam link do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Wytyczne te mają przede wszystkim zapewnić dzieciom, nauczycielom i pracownikom przedszkola bezpieczne warunki edukacji i pracy w czasie epidemii związanej z COVID-19.

http://przedszkole.zspgieraltowice.pl/nowe/dyrekcja/wp-content/uploads/sites/7/2020/05/Wytyczne_dla_przedszkoli-1.pdf