Zajęcia adaptacyjne

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#fefa30″ border_width=”5″ border_color=”#65ed44″ ]Informuję, że zajęcia adaptacyjne dla dzieci przyjętych do przedszkola od 1 września 2019 r.
odbędą się w dniach 27,28 i 29 sierpnia w godzinach od 9:00 do godziny 10:30.

27 sierpnia zapraszamy rodziców do uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi,
28 sierpnia w czasie zajęć adaptacyjnych o godzinie 9:15 zapraszam rodziców na spotkanie z dyrekcją Zespołu Szkolno-Przedszkolnego,
a 29 sierpnia w trakcie zajęć adaptacyjnych zapraszam na spotkanie z psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, który udzieli Państwu porad, w jaki sposób w miarę bezboleśnie 😉 przejść przez okres adaptacji dziecka do nowego etapu
w jego życiu.

Pozdrawiam i zapraszam
Dorota Jęchorek – wicedyrektor ZSP

[/dropshadowbox]