Bezpiecznego Internetu dla dzieci ciąg dalszy

sieciaki
Kiedy Internet dotarł do wszystkich państw świata, a łącza internetowe oplotły miliony domów, osób korzystających z sieci przybyło. Wraz ze wzrostem liczby internautów wzrosła też liczba osób, które napotykały na różne niebezpieczeństwa w sieci.
Okazało się, że Pan Internetowych Czeluści – Czyste Zło knuł coraz to nowsze plany, jak oszukać lub wykorzystać internautów. Razem z Sieciuchami – Kłamaczem, Bełkotem, Śmieciuchem i Kradziejem – Czyste Zło rozpanoszył się w sieci. Sieciuchy kradły, wyzywały, oszukiwały, rozsyłały łańcuszki i wirusy. Przypadków internetowego zła było tak dużo, że Sztuczna Inteligencja postanowiła stworzyć drużynę Sieciaków – zdolnych dzieciaków, które świetnie znają zasady bezpiecznego poruszania się w Internecie.

Zadaniem Sieciaków jest pomaganie robotowi NetRobiemu w walce z zagrożeniami w sieci.

  Sieciaki  - warto wiedzieć

wykonanie strony internetowej: Everest Studio