Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Chcesz przygody wciąż przeżywać- musisz w bibliotece bywać,
bo
tam książek jest bez liku- czytaj młody czytelniku!

Tymi słowami do czytania książek zachęca w swojej pracy plastycznej Roksana Grobosz

 Niestety, nie możemy teraz odwiedzać naszej szkolnej biblioteki, ale pani Małgorzata Socha systematycznie zamieszcza na szkolnej stronie WWW ciekawostki i konkursy związane z czytaniem, uczeniem się i poznawaniem świata- przeglądaj aktualności i wydarzenia oraz zakładkę biblioteka.

Mamy dzisiaj dostęp do szerokiej gamy e-booków, dzięki temu nie musimy rezygnować z czytania w czasie pandemii. Nic nie zastąpi jednak szelestu kartek naszych ulubionych książek.

O tym, że książka to nasz przyjaciel, towarzysz, sposób na nudę, drzwi na świat nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

W dniach 8-15 maja obchodziliśmy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, z tej okazji uczniowie na zdalnych lekcjach plastyki tworzyli plakaty zachęcające do czytania oraz projektowali okładki do ulubionych książek.  Maja Macha- miłośniczka Harrego Pottera wykonała niesamowitą księgę czarów.

Zapraszamy do obejrzenia prac.

Plakaty

Okładki

Księga czarów

 

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio