Wybieraj mądre czytanie

 

„Victor Junior"
Czasopismo dla nastolatków w 4, 5 i 6 klasie szkoły podstawowej
Pasje, marzenia, zwierzaki, szkoła, przyjaźń! 

g1

Victor Junior to czasopismo, które interesuje się problematyką młodych. Odwołuje się do przeżyć, emocji oraz zachowań nastolatków. Czytając Victora poszerzasz wiedzę, przygotowujesz się do lekcji, uczysz się języków obcych. Możesz dowiedzieć się jak rozwiązać nie tylko szkolne problemy

Victor Junior

 

"Kumpel "
 miesięcznik dla dzieci z klas 0-3
Na dobry start w podstawówce!

g2

Kumpel adresowany jest do najmłodszych czytelników. Wraz z rodzicami możecie czytać , wycinać, rysować i kolorować. Kumpel pozwala patrzeć na świat przez różowe okulary . A gdy tylko znajdziecie ochotę i czas test dla trzecioklasistów pozwoli sprawdzić Waszą wiedzę.

 

Kumpel

 

"Victor"

g3


I coś dla starszych- Victor to odpowiedź na problemy i zainteresowania uczniów nieco starszych – z klas 7 i 8. Czasopismo pomoże Wam odpowiedzieć na pytanie o granice prywatności, kim zostać w przyszłości, czy znajomości z sieci są bezpieczne oraz pomogą powtórzyć materiał do sprawdzianów i egzaminu.

Victor

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio