Szkolny Konkurs Recytatorski „Zwierzęta w poezji dla dzieci”

24.02. 2020r w szkole odbył się Konkurs Recytatorski „Zwierzęta w poezji dla dzieci". Do recytatorskich zmagań zaproszono uczniów klas I – III oraz przedszkolaki. Celem konkursu jak co roku jest rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji, popularyzacja literatury pięknej, a przede wszystkim promowanie talentów recytatorskich. Komisja konkursowa oceniała opanowanie pamięciowe, gesty sceniczne, interpretację oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Wyróżniono:

Przedszkole
I miejsce Adam Szmidt - gr."Sówki"
II miejsce Agata Błaszek – gr."Krasnoludki"
III miejsce Maja Gabor – gr."Jeżyki"

Szkoła Podstawowa
I miejsce Agata Kabiczke kl.IIIa
II miejsce Joanna Korczyna kl.IIb
III miejsce Mateusz Orłowski kl.Ib

Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięscy drobne upominki.

Gratulujemy występu i odwagi!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio