Gminny Turniej Piłki Nożnej 2019/2020

30.09.2019r. na obiektach sportowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Gierałtowicach odbył się kolejny Gminny Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców. Na turniej przyjechały zespoły z Chudowa, Paniówek oraz Przyszowic. Dziewczyny rozgrywały mecze na sali gimnastycznej 3+1 (3 zawodniczki w polu + bramkarka), natomiast chłopcy na pełnowymiarowym boisku do gry pięcioosobowej 4+1. Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym.

I miejsce wśród dziewcząt zajęła reprezentacja z Przyszowic, II miejsce Chudów, III miejsce Gierałtowice i IV miejsce Paniówki, natomiast jeśli chodzi o chłopców ponownie I miejsce zajęła reprezentacja Przyszowic, II miejsce Gierałtowice, III miejsce Paniówki a IV miejsce Chudów.

GRATULUJEMY!!!

20190930 132536

wykonanie strony internetowej: Everest Studio