Wyniki uczniów startujących w XII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

W Konkursie przyznawane są trzy rodzaje nagród: wyróżnienie, nagroda oraz nagroda główna. Zdobycie nagrody głównej jest równoznaczne z przyznaniem tytułu laureata pierwszego miejsca. Zdobycie nagrody jest równoznaczne z przyznaniem tytułu laureata drugiego miejsca, a zdobycie wyróżnienia odpowiada zdobyciu trzeciego miejsca (bez tytułu laureata).

Nagrodę otrzymali:
Jakub Skrzypczak - klasa 2b
Mateusz Tabor – klasa 2b
Oliwia Tomaszewska – klasa 6c

Wyróżnienia otrzymali:
Wojciech Niedziela – klasa 1b
Eryk Machulik – klasa 2b
Zuzanna Kowolik – klasa 4d


Nagrody i dyplomy uczestnictwa w Konkursie zostaną wręczone na apelu podsumowującym rok szkolny.
Gratulujemy!!!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio