Etap rejonowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

26 marca w Zespole Szkół Samochodowych w Gliwicach odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowali: Marcel Gilner, Julia Kostrubała, Aneta Machulik i Patryk Rożek- dla wszystkich był to debiut w tym konkursie. Piątoklasiści zmierzyli się z testem wiedzy o ruchu drogowym, udzielali pierwszej pomocy, prezentowali praktyczną znajomość przepisów drogowych podczas jazdy na rowerze w miasteczku ruchu drogowego. Wiele emocji dostarczył rowerowy tor przeszkód, był bardzo trudny, ale zawodnicy z Gierałtowic pokonali go znakomicie. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli wysoką III lokatę, zostawiając w tyle drużyny z ościennych miast. Otrzymali dyplom, medale oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio