Szkolny Konkurs Recytatorski „ Poeci dla dzieci – zima w wierszach"

„...Gdy wychodzimy z samego rana,
Ulepić w parku wielkiego bałwana,
Ja, mama, tata, no i mój brat,
Pokryty śniegiem jest cały świat..."

29.01.2019r odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „ Poeci dla dzieci – zima w wierszach". Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Do konkursu zaproszono uczniów kl.0 oraz I – III. Oceniano dykcję, interpretację i tzw. Ogólne wrażenie. Wszystkie dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały, więc wybór najlepszego recytatora był nie lada wyzwaniem dla Komisji Konkursowej.


Wyniki konkursu:
Grupa przedszkolna - I miejsce Mateusz Orłowski
Klasy I - Andrzej Kurdziel
Klasy II – III - Jan Binda

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio