Artystyczny Program Profilaktyki Uzależnień „ ANTYMINA"

Dnia 26 listopada 2018r. uczniowie klas 8 Szkoły Podstawowej w Gierałtowicach obejrzeli Artystyczny Program Profilaktyki Uzależnień „Antymina". Przedstawili go ludzie, którzy przeszli trudną drogę uzależnienia, a potem życiową przemianę i duchowe nawrócenie.

Widzowie wysoko ocenili walory przedsięwzięcia – w skali 10/10 – na 10 punktów, co u współczesnej młodzieży należy do rzadkości.
Narzędziem kontaktu z młodszym odbiorcą były: muzyka rap z utworami o wartości edukacyjnej oraz czytelny, sugestywny, autentyczny, skupiający uwagę, interesujący, emocjonalny przekaz słowny dostosowany do wieku odbiorców.
Poruszające przykłady z życia stały się jednocześnie ostrzeżeniem przed zagrożeniami, które niosą wszelkie używki. Przekraczanie granic popycha człowieka w świat przestępczy oraz prowadzi do degeneracji.
Nowatorskie metody przekazu uświadamiają młodzież i przestrzegają przed zgubną drogą nałogów. Przekonują, że twórcze i pełne radości życie możliwe jest tylko dla ludzi wolnych od uzależnień.

IMG 20181127 112310

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio