Dzień Czystego Powietrza - „Pokaż jak walczysz ze smogiem"

Z okazji Dnia Czystego Powietrza w dniu 14 listopada br. w naszej szkole podjęto kilka działań. Uczniowie rozwiązywali zadania, uzupełniali karty pracy dotyczące walki ze smogiem. Wykonali prace plastyczne, przygotowali wystawę i monitorują jakość powietrza w naszej miejscowości. Na lekcjach informatyki wykonywali prace komputerowe. Zorganizowano konkurs informatyczny o tematyce antysmogowej „Pokaż jak walczysz ze smogiem", polegający na wykonaniu animacji. Jury w składzie: Wojciech Szczypka, Anna Nowak, Joanna Orzech, Grażyna Lubszczyk przyznali nagrody następującym uczniom:

Kategoria I:

  • I miejsce - Aleksandra Bogun,
  • II miejsce-Emilia Korcz,
  • III miejce – Oliwia Tomaszewska

Kategoria II:

  • I miejsce Adam Maciuga,
  • II miejsce - Smolnik Magdalena,
  • III miejsce – Krzysztof Czyrnik

Wyróżnienie otrzymali: Milena Marciniak, Piotr Grychtoł, Monika Karczmarz, Zuzanna Rożek, Paweł Nowak

Nagrody książkowe zostały ufundowane przez Urząd Gminy we współpracy z p. Wojciechem Szczypką. Zwycięskie animacje zostaną opublikowane na fanpage'u gierałtowickiego alarmu smogowego: https://www.facebook.com/GieraltowickiAlarmSmogowy/

wykonanie strony internetowej: Everest Studio