Koło Dziennikarskie w TV SILESIA


26.10 2018 członkowie Koła Dziennikarskiego udali się na wycieczkę do TV Silesia w Katowicach. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z pracą dziennikarza telewizyjnego. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia „od kuchni" miejsca, gdzie pracują na co dzień dziennikarze, prezenterzy, kamerzyści, reżyserzy itp.
Po telewizyjnych zakamarkach oprowadzała nas p. Marlena Borczyk - specjalista do spraw promocji i marketingu TV Silesia. Zwiedziliśmy duże studio telewizyjne, z którego codziennie nadawane są główne informacje. Ponadto zobaczyliśmy newsroom, miejsce skąd nadawane są teleturnieje, prognoza pogody oraz małe studio gdzie nagrywane są programu o zdrowiu. Jednak największe emocje wśród nas wzbudziło obejrzenie najnowszego sprzętu HD.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio