II Międzyszkolne Zawody Wspinaczkowe

 

23 października odbyły się w naszej szkole II międzyszkolne zawody w wspinaczce o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice. Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie GTW Gliwice, ZSP Gierałtowice i Urząd Gminy Gierałtowice. Na ściance walczyły dziewczyny i chłopcy z Chudowa, Przyszowic, Knurowa i Gierałtowic. W zawodach wzięło udział 44 uczniów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy pokonania trudnych wspinaczkowych tras.

Wyniki

Kategoria kl.1 - 3
1. Ewa Czapla –Knurów
2. Franek Leder –Gierałtowice
3. Dominik Kostrzewiński – Gierałtowice

Kategoria kl. 4 – 6
1. Gustaw Pastuszka –Chudów
2. Adam Konczelski – Chudów
3. Aleksandra Danielczyk –Gierałtowice

Kategoria kl. 7 - 8
1. Wiktoria Henel –Gierałtowice
2. Marta Slupina – Gierałtowice
3. Emilia Krawczyk –Chudów
Nagrody, które otrzymali wszyscy zawodnicy, ufundowali: Stowarzyszenie GTW, Urząd Gminy Gierałtowice i Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość".

Galeria

 

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio