Najwspanialsze warsztaty kulinarne w naszej szkole

Klasa IV c ze Szkoły Podstawowej w Gierałtowicach wraz z wychowawcą Grażyną Lubszczyk miała niezwykłą okazję degustować smakołyki, jakimi uraczyły je panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Gierałtowicach. W dniu 10 października przedstawicielki KGW z Gierałtowic Maria Hajduk oraz Genowefa Kinastowska przeprowadziły warsztaty z dziećmi. Koło realizuje program "Lokalnie, regionalnie i tradycyjnie - wiem co zjem". Na stole znalazły się domowej roboty masło, dżemy, świeżo wyciśnięte soki, koktajl, bakalie, owoce suszone, domowej roboty żelki oraz melasa. Dzieci nie ukrywały swojego zachwytu. Różnorodność smaków, kolorów i konsystencji oraz tradycyjne przygotowanie przypadły wszystkim do gustu.
Dziękujemy za tak wspaniale i smacznie spędzony czas!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio