Gminny Konkurs Języka Angielskiego 2018

17 maja 2018 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego przez panie: Ewę Szakoła i Aleksandrę Bargiel. Dwóch reprezentantów każdej szkoły podstawowej naszej gminy musiało zmierzyć się z trudnymi zagadnieniami gramatyczno-leksykalnymi i kulturowymi o Australii, ponadto została sprawdzona ich umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie 7b: Jakub Kostrzak i Dawid Mikołajski. Jednak najwięcej emocji, jak co roku, wzbudziła wypowiedź ustna każdego z uczestników na wylosowany przez nich temat. W końcu został wyłoniony Gminny Mistrz Języka Angielskiego, którym w roku szkolnym 2017/2018 została uczennica SP Chudów: Emilia Kampa! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio