Wycieczka kl. 5b i 6a do Wrocławia

24 i 25 kwietnia uczniowie klas 5 b i 6 a spędzili czas na wycieczce we Wrocławiu. Pierwszego dnia, po przyjeździe przewodnik pokazał nam najważniejsze zabytki miasta: Ostrów Tumski i Piaskowy, Ossolineum, Uniwersytet, katedrę i rynek. Zapoznał z historią miasta. Tego dnia zwiedziliśmy też Hydropolis (muzeum wody). Ostatnim punktem wtorkowego programu był wjazd na 49. piętro Sky Tower i podziwianie Wrocławia z lotu ptaka. Noc spędziliśmy w hostelu Wratislawia. Następnego dnia, po śniadaniu pojechaliśmy do Zoo, Ogrodu Japońskiego i Botanicznego. Po obejrzeniu wielu gatunków fauny i flory z różnych zakątków naszego globu ruszyliśmy w kierunku Gierałtowic. Po krótkim postoju w celu zaspokojenia głodu w McDonald's o 20.00 dotarliśmy pod szkołę.Wycieczka bardzo nam się podobała, zrealizowaliśmy bogaty program, mieliśmy również czas na rozmowy i zabawy w towarzystwie koleżanek i kolegów.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio