Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Kartka wielkanocna"

Składanie świątecznych życzeń to jedna z wielu wielkanocnych tradycji. Symbolika tych wyjątkowych dla chrześcijan świąt została oddana w formie pięknych, własnoręcznie wykonanych kartek. Wzięły one udział w konkursie plastycznym. Wybór najlepszych prac był bardzo trudny, gdyż każda kartka posiada swój niepowtarzalny urok, a twórcy włożyli w ich wykonanie dużo serca.

Oto laureaci:

I miejsce- Monika Karczmarz

II miejsce- Malgorzata Rajca

II miejsce- Dominik Adamczyk

III miejsce- Karolina Szołtysek

III miejsce- Bartosz Buchała

Wyróżnienia: Aleksandra Czyrnik, Julia Kostrubała, Paweł Bogusz, Krzysztof Czyrnik

Nagrody ufundowało Stowarzyszenie "Lepsza Przyszłość"- dziękujemy bardzo!

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio