Strona poświęcona edukacji historycznej w SP im. G. Morcinka w Gierałtowicach

 

Z przyjemnością informujemy, iż została reaktywowana witryna internetowa poświęcona edukacji historycznej w naszej placówce.
Strona w zamierzeniach twórcy będzie poświęcona przeszłości oraz zagadnieniom związanym z nauczaniem historii. Rozwój strony będzie uzależniony od oczekiwań odbiorców. Obecnie trwają prace nad stworzeniem archiwum działań z ostatnich kilkunastu lat, podejmowanych w obrębie nauczania historii. W przeciągu najbliższych kilku tygodni zostanie uzupełniona sekcja archiwum.
W kolejnych etapach strona stanie się zasobem wiedzy o przeszłości szkoły oraz o zagadnieniach związanych z historią najbliższej nam okolicy. Znajdą się na niej informacje o premierach filmowych, teatralnych i wydarzeniach związanych z historią w naszym regionie.
Niezmierne ważny dla twórcy jest kontakt z odbiorcami, stąd możliwość wysyłania wiadomości, dzielenia się swymi spostrzeżeniami i komentarzami.
Zapraszamy do lektury i wysyłania spostrzeżeń.
Poniżej link do strony, która jest też udostępniona na stronie Zespołu Szkół w działach:
Oferta w odniesieniu do szkoły podstawowej oraz Społeczność w odniesieniu do gimnazjum.


Adres strony:  https://sites.google.com/view/stefanduda00/strona-główna

wykonanie strony internetowej: Everest Studio