Młodzi fotografowie na start!

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pt.: "Śladem gwarków śląskich". Mogli w nim wziąć udział wszyscy, którzy uczestniczyli w wyjazdach edukacyjnych do Kopalni „Guido" w Zabrzu i Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach i jednocześnie zrobili pamiątkowe zdjęcia. Należało jedynie wysłać swoje fotki na adres mailowy szkoły.
Jury w składzie: Dorota Jęchorek, Elżbieta Michalik i Aleksandra Bargiel zdecydowało o następującym podziale miejsc:
1 miejsce - Sylwia Nowicka


2 miejsce - Magdalena Steinke


3 miejsce - Paulina Kozik


Nagrody w konkursie ufundowało Stowarzyszenie „Lepsza Przyszłość" w ramach realizacji zadania publicznego pt.:" „Śladem gwarków śląskich", zleconego przez Gminę Gierałtowice.

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio