DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA 2017

Tegoroczny Dzień Bezpieczeństwa przebiegał pod hasłem „Wolny czas – bezpieczny czas".
Uczniowie klas 4 – 6 wzięli udział w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowanej przez uczennice klasy III B gimnazjum. Następnie trzyosobowe drużyny uczestniczyły w Biegu Samarytańskim. Uczniowie mieli za zadanie rozpoznać urazy i udzielić pierwszej pomocy. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała higienistka szkolna Pani Katarzyna Lamla.
Zwyciężyła drużyna z klasy VI b, drugie miejsce zajęła klasa IV c, a trzecie – IV b. W tym dniu odbył się również test wiedzy na temat bezpiecznych wakacji. Najlepsi ponownie okazali się uczniowie klasy VI b, następnie IV b. Trzecie miejsce zajęli uczniowie IV a, IV c i V a.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Imprezie towarzyszyła tematyczna wystawa prac plastycznych wykonanych na zajęciach technicznych.

Wszystkim uczniom życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio