Wizyta pieska ze schroniska w szkole

We wtorek 20 czerwca gościliśmy w naszej szkole psa ze schroniska. Dzieci z klasy II C dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta, co to za miejsce – schronisko oraz jak można pomóc psom mieszkającym w schronisku. Pani, która nas odwiedziła nie kryła wzruszenia podczas wręczania przez naszych uczniów darów na rzecz schroniska. Każda puszka karmy, koc to dla podopiecznych schroniska wielka pomoc i radość, która pomaga ocalić kolejne zwierzę. Uczniowie klasy II C byli bardzo dumni, ponieważ za pieniążki, które zarobili na sprzedaży własnoręcznie napisanych książeczek mogli zakupić te dary. Pani ze schroniska odwiedziła również klasę 6 b. Na lekcji uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną i poznali psa Juice'a.Dzieciom bardzo podobał się piesek o imieniu „Juice". Chętnie go głaskały, patrzyły jak się bawi i robi sztuczki. Cała wizyta dała dzieciom wiele radości i dumy. Jesteśmy przekonani, że dzieci uczęszczające do naszej szkoły potrafią dbać o zwierzęta.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio