Dzień Mamy i Taty w klasach 2b i 2d

13 czerwca miała miejsce w naszej szkole uroczystość, na którą uczniowie klas 2b i 2d zaprosili samych najważniejszych gości, czyli rodziców. To rodzinne świętowanie rozpoczęło się od przedstawienia pt.: Bajkowy ambaras w wykonaniu klasy 2d. Zabawne perypetie Jasia i
Małgosi, którzy nie mogli odnaleźć domku Baby Jagi, ponieważ ta przekwalifikowała się na poważną bizneswoman i nie w głowie jej było zajmowanie się łobuzami czy historyjka o krasnoludkach, które zamieszkały w bloku, wywołały lawinę śmiechu i oklasków. Podobne wrażenia wywołało kabaretowe przedstawienie w bezbłędnej, profesjonalnej grze uczniów klasy 2b. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas i składamy wszystkim Rodzicom serdeczne Wszystkiego najlepszego!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio