Szkoła Podstawowa - Wydarzenia

Olimpusek 2020-wyniki

14 uczniów z klas 1-3 wzięło udział w kolejnej edycji olimpiady dla najmłodszych, która została przeprowadzona w naszej szkole 8 stycznia 2020 roku.
W ramach podziękowania dla każdego ucznia firma OLIMPUS przygotowała pamiątkowy dyplom.
Cieszymy się, iż udział w olimpiadzie stał się dla naszych uczniów zachętą do pogłębiania wiedzy z zakresu edukacji wczesnoszkolnej.

Na podstawie sprawdzianów organizator konkursu wyłonił uczniów, którzy wykazali się najbogatszą wiedzą.
Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom reprezentowany przez naszych uczniów. Wyniki wielu z nich plasowały się powyżej średniej ogólnopolskiej.

Z radością informujemy, iż w wśród laureatów znalazł się nasz wychowanek Mateusz Tabor z klasy 3b.

Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiady OLIMPUSEK.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Portret Pani Zimy"

 

We wtorek 25 lutego 2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu plastycznego o tematyce zimowej pt. „Portret Pani Zimy" – dla uczniów klas 1-3.

Konkurs przeprowadzono w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Mysłowicach. Wzięło w nim udział 284 uczniów z województwa śląskiego. Uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu przepięknych dzieł wykonanymi różnymi technikami.

Komisja konkursowa postanowiła WYRÓŻNIĆ pracę plastyczną LENY KOZERY uczennicy klasy 1c za wyjątkowość oraz bogactwo dziecięcej wyobraźni na temat uroku portretu pani zimy.

Gratulujemy!

IMG 20200305 095452

Z chemią za Pan Brat

We wtorek 10 marca, w naszym Zespole rozpoczęto cykl spotkań dla uczniów klas 7, które mają na celu pogłębienie zainteresowań chemią, poszerzenie wiedzy zdobywanej na lekcjach, przygotowanie ciekawych eksperymentów dla młodszych kolegów.
Mimo, iż zaproszenie było skierowane do wszystkich uczniów klas 7, na pierwsze spotkanie dotarły zaledwie 3 dziewczyny. Zajęcia były naprawdę udane – młode chemiczki, ubrane w fartuchy ochronne, wykonały kilka doświadczeń chemicznych. Do najciekawszych należały: domowy wulkan, różowy i czerwony kameleon, szczekający gaz, lokomotywa.
Inne ciekawe doświadczenia będą wykonywane na dalszych zajęciach.
Zapraszamy nowe osoby!

cheap valium online overnight

wykonanie strony internetowej: Everest Studio