Zajęcia pozalekcyjne

  • Drukuj

Kółka zainteresowań oraz zajęcia wyrównawcze w ZSP Gierałtowice
w I semestrze 2018/2019

Nazwisko i imię

Kółko/zajęcia wyrównawcze/inne (nazwa)

dzień tygodnia/lekcja

Adamczyk Beata

Rozwijanie zdolności ucznia – przygotowanie

do konkurów

wtorek lub czwartek 3 lekcja (na przemian)

Bargiel Aleksandra

Szkolny Klub Wolontariatu

„Promyk nadziei”

Koło j. angielskiego

czwartek 8 lekcja

wtorek 0 lekcja

Benek Adam

wyjazdy na narty, łyżwy, rolki, rowery, itp. 

raz w miesiącu

Buchczyk Gabriela

Kółko matematyczne

8b, IIIA, IIIB

czwartek 0 lekcja

Bukowska-Pelc Urszula

Deutsch macht spaB (zajęcia dodatkowe

z j. niemieckiego)

poniedziałek 8 lekcja

klasy 7 – 8 SP III Gimnazjum

Burzawa Sandra

zajęcia wyrównawcze

dla uczniów klasy 6c 

wtorek 0 lekcja

Duda Stefan

„Jak młody człowiek może być wielkim bohaterem”

Koło Miłośników Historii

czwartek 8 lekcja zajęcia z klasą 4b

wtorek 8 lekcja

Ficek Urszula

Zajęcia wyrównawcze

dla klasy 1a

czwartek 6 lekcja

Grzegorzyca Marcin

Zajęcia gier zespołowych

poniedziałek 9 lekcja

Hanus Jolanta

„Matematyka

nie jest trudna”

poniedziałek 1 lekcja 8a

środa 7 lekcja klasy 4

Janota Karolina

Konsultacje z chemii

piątek 8 lekcja

Juszczak Mateusz

Konsultacje

z j. angielskiego

piątek 2 lekcja

Kasperek Beata

Koło liturgiczne –

zajęcia douczające

czwartek 8 lekcja

Konopka Karolina

„Jak zrobić coś z niczego” – zajęcia rozwijające sprawność manualną

czwartek 2 lekcja

Kowalska Tatiana

„Młodzi kreatywni”

czwartek 1 i 2 lekcja

piątek 6 i 7 lekcja (na przemian)

Kowol Barbara

opieka podczas wyjazdów na wycieczki

według harmonogramu

Kulasa Beata

opieka podczas wyjazdów na wycieczki

według harmonogramu

Lubszczyk Grażyna

Kółko informatyczne

wtorek 5 lekcja

Macha Tomasz

Piłka nożna –

gry zespołowe, przygotowanie do zawodów i turniejów

poniedziałek 9 lekcja

Machulec Anna

Siatkówka – klasy 5, 6, 7

środa 9 lekcja

Makulik Michaela

Zajęcia szachowe

wtorek 2 lekcja

Marciniak Magdalena

Kaligrafia

– każdy może być artystą

środa 6 lekcja

Michalik Elżbieta

„Nie taki egzamin straszny” klasa8

Spotkania teatralne

piątek 0 lekcja

środa 1 lekcja /w ramach potrzeb/

Nieradzik Katarzyna

„English is easy”

(zajęcia dodatkowe

z j. angielskiego)

piątek 7 lekcja

Orzech Joanna

Kółko geograficzne „Zenit”

piątek 1 lekcja

Popiel Zdzisława

Pomoc uczniom w nauce – przygotowanie

do konkursów

czwartek 2 lekcja

Prostyńska Agnieszka

Zajęcia z rodzicami – rodzic + dziecko

według potrzeb

Rajca Alina

"Z chemią za Pan Brat" –

zajęcia rozwijające

zainteresowania

oraz wyrównawcze

poniedziałek 1 lekcja – 8a

środa 8 lekcja 8b

wtorek 7 lekcja IIIA, IIIB

Rapcia Barbara

„Młodzi ratownicy”

czwartek 0 lekcja

Rybka Magdalena

„Deutsch ist toll!”

czwartek 7 lekcja

Rydz Karolina

Zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe

piątek 1 lekcja

Snopek Kamila

Kółko plastyczne

piątek 5 lekcja

Socha Małgorzata

Kółko dziennikarskie „Budapress”

środa 1 lekcja

Stawowy Beata

Zajęcia kulturalne

środa 7 lekcja

poniedziałek 8 lekcja

Struzik Paulina

„GruBe aus Deutschland”

poniedziałek 8 lekcja

Szakoła Ewa

„Englisch is Fun!”

piątek 1 lekcja

Szmidt Dariusz

Kółko liturgiczno - biblijne

piątek 6 lekcja

Sztejnbis Barbara

Kółko matematyczne

wtorek 9 lekcja

Szwedka Adam

Kółko teologiczne

Koło Młodego Europejczyka

według harmonogramu

Świderska Barbara

wyjazdy na narty, łyżwy, rolki, rowery, itp. 

raz w miesiącu

Tyc Joanna

Matematyka inaczej

Koło „BudaPress”

środa 1 lekcja

środa 8 lekcja /na przemian?

Twardoch Elżbieta

opieka podczas wyjazdów na wycieczki

według harmonogramu

Więcko Gabriela

„Słowem malowane”

kółko polonistyczne

wtorek 0 lekcja

Winiarska Anna

Zajęcia opiekuńcze

poniedziałek 4 lekcja

Zubek Hanna

SKS – siatkówka

wtorek 9 lekcja