Zajęcia pozalekcyjne

  • Drukuj

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2017/2018

Nauczyciel

Zajęcia pozalekcyjne

dzień tygodnia, godzina

B.Adamczyk

zajęcia wyrównawcze kl. 2a

piątek 2 lekcja

Kółko regionalne

środa 9 lekcja

E.Asendy

zajęcia wyrównawcze kl. 3b

wtorek 5 lekcja

A.Bargiel

zajęcia wyrównawcze wg potrzeb

czwartek 0 lekcja

Szkolny Klub Wolontariatu

w zależności od akcji

A.Benek

łyżwy, narty, góry

raz w miesiącu

G.Buchczyk

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 1 lekcja      wtorek 1 lekcja

Matematyka wokół nas

poniedziałek (II kl. G)  wtorek (III kl. G)

U.Bukowska-Pelc

Kółko języka niemieckiego

poniedziałek 8 lekcja

S.Burzawa

zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. 5c

poniedziałek 8 lekcja

S.Duda

Koło Miłośników Historii

poniedziałek 7 lekcja

Koło Miłośników Historii

poniedziałek 8 lekcja

U.Ficek

zajęcia wyrównawcze kl. 3a

środa 3 lekcja

M.Grzegorzyca

Gry zespołowe

poniedziałek 9 lekcja

J.Hanus

Matematyka nie jest trudna

środa 1 i 2 lekcja

Fizyka wokół nas

czwartek 1 lekcja

M.Juszczak

Kółko szachowe

poniedziałek 1 lekcja

B.Kasperek

Zajęcia douczające

poniedziałek 6 lekcja

Koło liturgiczne

czwartek 8 lekcja

T.Kowalska

"Gry planszowe odpowiedzią na popołudniową nudę"

piątek 13.30 - 15.30

A.Krzyżaniak-Hubczak

Piłka siatkowa, gry zespołowe

piątek 9 lekcja

B.Kulasa

Przygotowanie uczniów do konkursów plastycznych

wg potrzeb

G.Lubszczyk

Koło informatyczne

wtorek 6 lekcja

T.Macha

Gry zespołowe, łyżwy, narty, góry

środa 9 lekcja

M.Marciniak

Techniki skutecznego uczenia się

wtorek 6 lekcja

Zajęcia taneczne/Kółko mat- przyr Kociołek zagadek /co 2 tygodnie/

poniedziałek 6 lekcja

E.Michalik

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego, wg potrzeb 5a, 5b, 5c, 7b

piątek 7 lekcja

Wesołe spotkania 5b

środa 8 lekcja

J.Orzech

Zajęcia wyrównawcze z geografii

poniedziałek 8 lekcja

Koło przyrodnicze

czwartek 1 lekcja

K.Pokorny

Angielski dla najmłodszych

poniedziałek 1 lekcja

Z.Popiel

zajęcia wyrównawcze kl. 1b

czwartek 3 lekcja

A.Prostyńska

zajecia z logopedii wg potrzeb

poniedziałek 7 lekcja

A.Rajca

zajęcia wyrównawcze z chemii

poniedziałek 1 lekcja- 7b, środa 1 lekcja- 7b,  piątek 1 lekcja (IIIA, IIIB)

Z chemią za Pan Brat

wtorek 14.30

T.Ral

Koło dziennikarskie (sekcja biblioteczna)

poniedziałek 7 lekcja; piątek 2 lekcja

B.Rapcia

Młodzi ratownicy

wtorek 7.30 - 8.15

M.Rybka

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

czwartek 6 lekcja

K.Rydz

zajęcia wyrównawcze dla 3c

poniedziałek 6 lekcja

Zajęcia taneczne

poniedziałek 6 lekcja

B.Stawowy

Zespół muzyczno - instrumentalny dla klas7 i II, III Gim.    Chórek szkolny dla klas 4, 5, 6 , Zajęcia muzyczno - ruchowe dla dziewczynek z klasy 2 sportowej

czwartek 8 lekcja 14.40-15.25 co drugi tydzien, piątek 7 lekcja - 13.45-14.30

P.Struzik

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

środa 7 lekcja

E.Szakoła

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

poniedziałek 1 lekcja

Koło języka angielskiego

środa 7 lekcja

D.Szmidt

Koło liturgiczne

czwartek 8 lekcja

B.Sztejnbis

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

piątek 1 lekcja

Kółko matematyczne dla kl. 6

poniedziałek 8 lekcja

A.Szwedka

Powtórki z wosu dla kl. III G

czwartek 9 lekcja

Kółko biblijne dla kl. 7 SP i II G

czwartek 9 lekcja

U.Szymik-Smolnik

zajęcia wyrównawcze

środa 6 lekcja

B.Świderska

Wyjazdy rekreacyjno - sportowe dla dzieci

wg harmonogramu

E.Widuch

Przygotowanie uczniów do konursów plastycznych

wg potrzeb

G.Więcko

Bliżej słowa - zajęcia dodatkowe z j. polskiego

czwartek 0 lekcja

Koło teatralne

w ramach przygotowań  do imprez

A.Winiarska

zajęcia wyrównawcze kl. 1a

poniedziałek 6 lekcja

H.Zubek

SKS - siatkówka

czwartek 9 lekcja