Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2017/2018

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Termin

Nauczyciel prowadzący

PONIEDZIAŁEK

Konsultacje z języka angielskiego

1 lekcja

E.Szakoła

Kółko szachowe

1 lekcja

M.Juszczak

Konsultacje z matematyki

1 lekcja

G.Buchczyk

Konsultacje z j. polskiego

1 lekcja;

T.Kowalska

Matematyka wokół nas

(II kl. G),

G.Buchczyk

Konsulutacje z religii

6 lekcja

B.Kasperek

Zajęcia taneczne

6 lekcja

M.Marciniak

Konsultacje dla 3c

6 lekcja

K.Rydz

Kółko języka niemieckiego

8 lekcja

U.Bukowska-Pelc

Matematyka nie jest trudna

7 lekcja

J.Hanus

Zajecia z logopedii (wg potrzeb)

7 lekcja

A.Prostyńska

Koło dziennikarskie (sekcja biblioteczna)

7 lekcja

T.Ral

Z chemią za Pan Brat

7 i 8 lekcja

A.Rajca

Koło Miłośników Historii

7 i 8 lekcja

S.Duda

Konsultacje z geografii

8 lekcja

J.Orzech

Kółko matematyczne dla kl. 6

8 lekcja

B.Sztejnbis

Gry zespołowe

9 lekcja

M.Grzegorzyca

WTOREK

Konsultacje z biologii

0 lekcja

B.Rapcia

Konsultacje z matematyki

1 lekcja

p. G. Buchczyk

Konsultacje dla kl. 3b

5 lekcja

E.Asendy

Matematyka wokół nas

(III kl. G)

p. G. Buchczyk

Koło informatyczne

6 lekcja

G.Lubszczyk

Techniki skutecznego uczenia się

6 lekcja

M.Marciniak

ŚRODA

Konsultacje z chemii

0 i 1 lekcja

A.Rajca

Konsultacje dla kl. 3a

3 lekcja

U.Ficek

Konsultacje dla kl. 1a

3 lekcja

A.Winiarska

Konsultacje dla kl. 2b

6 lekcja

U.Szymik-Smolnik

Konsultacje z języka niemieckiego

7 lekcja

P.Struzik

Koło języka angielskiego

7 lekcja

E.Szakoła

Wesołe spotkania kl. 5b

8 lekcja

E.Michalik

Kółko regionalne

9 lekcja

B.Adamczyk

Konsultacje dla kl. II G

9 lekcja

B.Czarnota-Wieczorek

Gry zespołowe

9 lekcja

T.Macha

CZWARTEK

Konsultacje z języka angielskiego

0 lekcja

A.Bargiel

Bliżej słowa - konsultacje z j. polskiego

0 lekcja

G.Więcko

Fizyka wokół nas

1 lekcja

J.Hanus

Konsultacje dla kl. 1b

3 lekcja

Z.Popiel

Angielski dla najmłodszych

4 lekcja

K.Pokorny

Konsultacje z języka niemieckiego

6 lekcja

M.Rybka

Koło geograficzne – Na azymut

7 lekcja

J. Orzech

Koło liturgiczne

8 lekcja

B.Kasperek

Koło liturgiczne

8 lekcja

D.Szmidt

Zespół muzyczno - instrumentalny dla klas 7 i II, III Gim.                                      

8 lekcja  

B. Stawowy

Powtórki z wosu dla kl. III G

9 lekcja

A.Szwedka

SKS - siatkówka

9 lekcja

H.Zubek

PIĄTEK

Młodzi ratownicy

0 lekcja

B.Rapcia

Konsultacje z matematyki

1 lekcja

B.Sztejnbis

Konsultacje dla uczniów kl. 5c

1 lekcja

S.Burzawa

Konsultacje dla kl. 2a

2 lekcja

B.Adamczyk

Koło dziennikarskie (sekcja biblioteczna)

2 lekcja

T.Ral

Konsultacje z j. polskiego

7 lekcja

T.Kowalska

Chórek szkolny dla klas 4, 5, 6                                                                               Zajęcia muzyczno - ruchowe dla dziewczynek z klasy 2 sportowej

7 lekcja

B. Stawowy

Konsultacje z j. polskiego, wg potrzeb 5a, 5b, 5c, 7b

7 lekcja

E.Michalik

Młodzi kreatywni

8 lekcja

T.Kowalska

Piłka siatkowa, gry zepołowe

9 lekcja

A.Krzyżaniak-Hubczak

INNE

Szkolny Klub Wolontariatu

w zależności od akcji

A.Bargiel

Łyżwy, narty, góry

raz w miesiącu

A.Benek

Przygotowanie uczniów do konkursów plastycznych

wg potrzeb

B.Kulasa

wykonanie strony internetowej: Everest Studio