Zajęcia pozalekcyjne

Kółka zainteresowań oraz zajęcia wyrównawcze w ZSP Gierałtowice
w I semestrze 2019/2020

 Lp.

Nazwisko i imię

 

Kółko/zajęcia wyrównawcze/inne

dzień tygodnia/lekcja

1

Rajca Alina

AR

Z chemią za Pan Brat - zajęcia rozwijające zainteresowania lub zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 1 lekcja i 7 lub 8 lekcja

2

Benek Adam

BE

Wyjazdy na łyżwy, do Parku Trampolin

według harmonogramu

3

Buchczyk Gabriela

GB

Matematyka wokół nas - zajęcia wyrównawcze

według potrzeb

4

Cajza Aneta

CA

Zajęcia aktywnych

według potrzeb

5

Duda Stefan

SD

Akademia Filmu Historycznego

piątek

6

Ficek Urszula

UF

Poznaj swój świat - zajęcia plastyczne

czwartek 3 lekcja

7

Grzegorzyca Marcin

MG

Lekcja gier zespołowych

 

8

Hanus Jolanta

JH

Matematyka nie jest trudna - zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 1 i 2 lekcja (5c, 5d)

9

Janota Zbigniew

JZ

Kółko liturgiczne

według potrzeb

10

Kasperek Beata

BT

Koło liturgiczne

czwartek 9 lekcja

11

Konopka Karolina

KN

Sensoplastyczne zabawy dla uczniów klas 1 - 3

środa 6 lekcja

12

Kowalska Tatiana

TK

Konsultacje

według potrzeb

13

Kucharska Urszula

UK

Konsultacje -język angielski dla uczniów klasy 8

według potrzeb

14

Lubszczyk Grażyna

GL

Koło wolontariatu

według potrzeb

15

Macha Tomasz

TM

Przygotowanie do turniejów oraz zawodów sportowych

środa 8 lekcja

16

Machulec Anna

AM

SKS

wtorek 9 lekcja

17

Makulik Michaela

MA

Koło szachowe

poniedziałek 1 lekcja

18

Michalik Elżbieta

EM

Koło teatralne/Wolontariat

wtorek 1 lekcja

19

Nawracała Anna

AN

Język hiszpański

według potrzeb

20

Orzech Joanna

JO

Na azymut - zajęcia rozwijające zainteresowania lub zajęcia wyrównawcze z geografii

poniedziałek 8 lekcja

21

Ral Teresa

TR

SKPCK, Kółko techniczne

według potrzeb, czwartek 8 lekcja

22

Rapcia Barbara

BR

Doświadalniaki - kółko biologiczne

poniedziałek 8 lekcja (I semestr)

23

Rostalska Katarzyna

NK

Kółko języka angielskiego dla klas 3

wtorek 1 lekcja

24

Rybka Magdalena

MR

Deutch macht spaB

wtorek 7 lekcja

25

Rydz Karolina

RK

Koło gier planszowych

według potrzeb

26

Socha Małgorzata

MS

Koło Dziennikarskie BudaPress

poniedziałek 2 lekcja (co 2 tygodnie)

27

Stawowy Beata

BS

Dziedzictwo kulturowe

czwartek 9 lekcja

28

Szwedka Adam

SA

Koło liturgiczno-biblijne

według potrzeb

29

Świderska Barbara

Wyjazdy na łyżwy, do Parku Trampolin

według harmonogramu

30

Więcko Gabriela

GW

Koło recytatorskie

według potrzeb

31

Zubek Hanna

HZ

SKS

poniedziałek 10 lekcja

wykonanie strony internetowej: Everest Studio