Sukcesy szkoły

Rok szkolny 2017/2018

  • Powiatowy Konkurs Manualny "Kasztanowe ludziki, zwierzaki i inne stworki"-
    Wyróżnienie Igor Szabat- podopieczny Świetlicy
  • Ogólnopolski Konkursie Plastycznym "Barwy Armenii"-
    Wyróżnienie Jakub Skrzypczak-podopieczny świetlicy
  • XIX Wojewódzki Konkurs „Życzliwość - to język, który niesłyszący może usłyszeć, a niewidzący zobaczyć": III miejsce - Oliwia Tomaszewska; wyróżnienie - Dominik Adamczyk
  • Gminny Turniej Piłki Nożnej w Gierałtowicach/tartan: I miejsce – chłopcy rocznik 2005/2007
  • Wojewódzkie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii"
    Tytuł Laureata – 6 miejsce – Dawid Piotrowski
  • Ogólnopolski turniej piłki nożnej TYMBARK „Z Podwórka na Stadion" 2017
    Kategoria U-8: awans do finału wojewódzkiego
  • Gminny Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów SP w Chudowie: I miejsce;
  • Gminny Konkurs Recytatorski
    I miejsce – Paulina Kozik
  • VI Powiatowo- Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej 
    wyróżnienie zespołu w składzie: Patrycja Farana, Julia Grychtoł, Paulina Kozik, Marcol, Sylwia Nowicka, Michał Sobieraj, Marta Suchan
  • Miejski Turniej "Polszczyzna na planszy" – Biblioteka Centralna, Gliwice
    III miejsce – Dawid Piotrowski
  • Gminny Turniej Piłki Nożnej w Chudowie/hala
    I miejsce – chłopcy rocznik 2005/2007
  • Gminny Konkurs Plastyczny "Aniol, aniołki"- ozdoba choinkowa.
    Wyróżnienie - Paulina Janicka- podopieczna świetlicy.
    Wyróżnienie - Aurelia Łupińska - Florey- podopieczna świetlicy.
    Wyróżnienie - Emilia Stępień- podopieczna świetlicy.
  • XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja"
    III miejsce- Dominika Groborz –podopieczna świetlicy
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny 2017 „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM W POWIECIE GLIWICKIM"
    III miejsce - Monika Karczmarz
    I miejsce - Dominika Groborz – podopieczna świetlicy
  • XIII Wojewódzki Konkursie Plastyczny "Tam, gdzie mieszka muzyka" pod patronatem Dyrektora Gliwickiego Ośrodka Metodycznego- pani Edyty Mierzwy przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 7 w Gliwicach i Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach
    Wyróżnienie- Dominik Adamczyk
  • VIII Regionalny Konkurs Matematyczny Czar Par pod Patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium oświaty w Gliwicach
    V miejsce- Dominika Malcher, Paulina Ofiara
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
    Laureat Dawid Piotrowski
  • Gminny Konkurs na „Palmę Wielkanocną 2018" - III miejsce w kategorii prac zbiorowych - Oliwia Tomaszewska i Justyna Kentnowska
  • VI Gminny Konkurs Historyczny w Paniówkach – II miejsce drużyny w składzie: Dominik Adamczyk, Kornelia Kroczyk i Rafał Turczyn
  • Gminny Konkurs „Mistrz Matematyki" dla uczniów klas 1-3 - I miejsce zespołu w składzie: Paweł Hańczur, Zuzanna Kowolik i Marek Smolnik
  • X Międzygminny Konkurs Prozy, Poezji i Pieśni Josepha von Eichendorffa w Wielowsi- III miejsce w kategorii kl. 4- 6 SP - Krzysztof Smolnik
  • Półfinał 56 Ogólnopolskiego Młodziezowego Konkursu Filatelistycznego "Turystyka przemysłowa Górnego Śląska"-II miejsce- Dominik Adamczyk (awans do finału), III miejsce- Małgorzata Rajca
  • Powiatowy Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych- III miejsce- Krzysztof Smolnik
  • Gminny Konkurs Przyrodniczy "Wiedza o Polsce"- II miejsce Amelia Kraska, Debora Kroczyk, Milena Marciniak
  • Konkurs Mały Ratownik 2018- III miejsce w kategorii klas IV-VI Natalia Gąstoł, II miejsce w kategorii klas I-III-  Aleksander Cichór  
  • 56. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny pod hasłem "Turystyka przemysłowa Górnego Śląska"- VI miejsce Dominik Adamczyk
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 
    Bardzo dobry wynik: Dominika Malcher 
    Wyróżnienia: Łukasz Kozik ,Beata Bonik, Maciej Sobota, Oliwia Tomaszewska, Krzysztof Smolnik, Dawid Piotrowski, Rafał Turczyn 

 

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio