Sukcesy szkoły

Rok szkolny 2016/2017

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska...Nasza Niepodległa" – kategoria – praca plastyczna - I miejsce Dominik Adamczyk
  • Wojewódzki Konkurs „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny" - III miejsce Dominik Adamczyk
  • Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych – kategoria – znaczek pocztowy - III miejsce Dominik Adamczyk
  • NAGRODA w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Wesołego Alleluja" - Wola Zgłobieńska - Jakub Kmiecik
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny" - Gliwice - Julia Poloczek
  • Wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na "Najciekawszą ozdobę choinkową" - Woźniki - Paulina Janicka
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" - Kożuchów II miejsce (w kategorii I - do lat 13) - Karolina Szołtysek

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - laureat DAWID PIOTROWSKI
  • XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki pt.: „Czytam, bo jestem ciekawy"
    • I miejsce (w kategorii klas III-IV szkół podstawowych) - Oliwia Tomaszewska
    • II miejsce (w kategorii klas III-IV szkół podstawowych) - Aleksandra Bogun
  • II miejsce -  Wojewódzki konkurs plastyczny „Straż pożarna w mojej gminie – dawniej i dziś" - Dominik Adamczyk z klasy VI b
  • XIII Edycja Regionalnego Konkursu: „Śląsk – moja mała ojczyzna. Schlesien – meine kleine Heimat"
    • III miejsce -Aleksandra Bogun
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR":
    • wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy VIa – Dawid Piotrowski,
    • wyróżnienie uzyskali:
      • z klas drugich – Łukasz Kozik,
      • z klas trzecich – Beata Bonik,
      • z klas czwartych – Marcin Marcol, Oliwia Tomaszewska, Maciej Sobota, Julia Czerwińska,
      • z klas szóstych – Rafał Turczyn, Dominik Adamczyk.
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Rodzina bez Przemocy"
    • I miejsce (w kategorii klas 1-3 SP) - Maja Macha
    • II miejsce (w kategorii klas 1-3 SP) - Maja Boruta
    • Wyróżnienie (w kategorii klas 1-3 SP) – Sara Szołtysek
    • I miejsce (w kategorii klas 4-6 SP) – Oliwia Tomaszewska
    • Wyróżnienie (w kategorii klas 4-6 SP) –Piotr Leder
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Anioły i aniołki"
    • I miejsce – Paulina Ofiara
    • Wyróżnienie – Roksana Grobosz
    • Wyróżnienie – Sylwia Nowicka
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel miś"
    • I miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Wiktor Hatlapa
    • II miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Eryk Łupiński-Florey
    • III miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Sandra Galuś
    • IV miejsce (w kategorii klas 1 SP) – Antonina Gonsior
    • Wyróżnienie (w kategorii klas 1 SP) – Natalia Piekarska
    • Wyróżnienie (w kategorii klas 2 SP) – Maja Boruta
    • Wyróżnienie (w kategorii klas 3 SP) – Zuzanna Pogwizd
    • Wyróżnienie (w kategorii klas 3 SP) –Aleksandra Bogun
  • XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny na „Najciekawszą ozdobę choinkową"
  • Wyróżnienie (w kategorii klas 1-3 SP) – Paulina Janicka

wykonanie strony internetowej: Everest Studio