Absolwenci

 

ROCZNIK 1989

rok ukończenia 2001/2002

Białaś Anna

Boja Aleksandra

Czapelka Piotr

Draga Szymon

Dreja Łukasz

Dudło Michał

Dymek Mariusz

Ficoń Małgorzata

Flatau Magdalena

Franik Anna

Gilner Monika

Gornik Justyna

Gregor Marcin

Groborz Jacek

Jenda Karolina

Jojko Marek

Kempa Bartosz

Kersten Rafał

Kozak Paweł

Koźluk Weronika

Krawczyk Dominika

Ksol Paweł

Kucharski Marek

Kukowka Justyna

Latacz Marzena

Łasocha Przemysław

Łodo Błażej

Macha Adrian

Niścior Justyna

Nowak Katarzyna

Olejniczak Patryk

Omorczyk Mariola

Papała Marcin

Petrusiewicz Agnieszka

Pietrzak Michał

Polok Łukasz

Promny Krystian

Ratka Mariusz

Remiorz Paweł

Rybaczyk Paulina

Rzeźniczek Krzysztof

Sikiewicz Robert

Sitko Natalia

Szala Żaneta

Szlezak Anna

Szolc Karolina

Szpakowski Rafał

Wadowiec Grzegorz

Waszka Dominika

Weisman Klaudia

Wierzbowski Kamil

Woźnica Karol

Żur Anna

Żur Wojciech

Zmiana miejsca zamieszkania:

Banz Aurelia

Stawiarski Przemysław

 

ROCZNIK 1988

rok ukończenia: 2000/2001

 

Adamczyk Klaudia

Bargiel Anika

Błędziński Daniel

Broda Jacek

Duda Damian

Farana Martyna

Fibic Robert

Gonsior Daniel

Hobik Malwina

Jasiulek Tomasz

Kabiczke Tomasz

Kachel Marcin

Kachel Martyna

Kacprzak Michał

Kłosek Marcin

Kowalczyk Danuta

Kubicka Małgorzata

Kubicka Patrycja

Kwiek Mirella

Lis Anna

Madeja Paweł

Matysik Sabina

Myśliwiec Dawid

Płaszczyk Tomasz

Porwoł Mariusz

Skubela Małgorzata

Skuczik Janusz

Spyra Sabina

Szala Patryk

Szala Dawid

Szołtysek Justyna

Szuba Karolina

Trojan Klaudia

Waszka Krystyna

Włodarz Patrycja

Zmiana miejsca zamieszkania:

Dyrbuś Żaneta

Gabor Rafał

Pluta Adrian

Musioł Jarosław

Żymełka Mateusz

Widuch Grzegorz

ROCZNIK 1987

Rok ukończenia: 1999/2000

 

Adamczyk Aneta

Adamczyk Michał

Bąk Dorota

Boja Monika

Bryzik Marek

Buda Sebastian

Cieślik Marcin

Cwelung Mateusz

Czapelka Arkadiusz

Draga Justyna

Duda Mariusz

Dudło Ewelina

Gabor Adam

Gardawski Marcin

Gregor Michał

Grychtoł Cyprian

Jezusek Dorota

Karolczuk Kamil

Kersten Mariusz

Klose Joanna

Kłobuszowska Celina

Kłosek Agnieszka

Kucharski Tomasz

Kulesza Dorota

Kuś Ewelina

Latacz Mariola

Malcherek Agnieszka

Mrozek Katarzyna

Muszer Krzysztof

Nieużyła Anna

Nieużyła Witold

Nitsze Michał

Nocoń Kamila

Pawlas Sebastian

Pawliczek Michał

Plaza Agnieszka

Promny Artur

Promny Katarzyna

Promny Monika

Smolnik Karina

Stolarczyk Ewelina

Słowik Adam

Sosna Justyna

Strąk Beata

Strąk Monika

Szewczulak Iwona

Szolc Michalina

Szolc Mirosława

Szulc Gabriela

Szmelich Paweł

Tkacz Ewa

Warzeszka Artur

Wowrzyk Justyna

Wojtas Patrycja

Szala Dawid

Zalewski Artur

Zientek Monika

Przeniesienia:

Szymura Karolina

Zmiana miejsca zamieszkania:

Musioł Marzena

Macoch Patryk

ROCZNIK 1986

Rok ukończenia: 1998/1999

 

Ambrożewicz Kamil

Ballon Marcin

Bednorz Gabriela

Błaszek Monika

Bujoczek Natalia

Czech Daman

Duda Marek

Dudło Marcin

Dymek Michalina

Erfurt Zuzanna

Farana Marek

Ficoń Paweł

Furmaniak Piotr

Gajda Krzysztof

Gardawska Kamila

Gonsior Andrzej

Grad Marlena

Hildebrant Adrian

Hoffman Agnieszka

Kłobuszowska Aleksandra

Knapik Justyna

Kornas Michał

Kowalczyk Wojciech

Kowlaski Rafał

Kubicka Marcela

Kusber Tomasz

Lis Wojciech

Łasocha Justyna

Macha Anna

Małek Agata

Midor Aleksandra

Mrozek Grzegorz

Mryka Sylwia

Musioł Grzegorz

Osuch Urszula

Pawliszyn Barbara

Piekiełko Aneta

Pietrzak Marcin

Puc Ilona

Puchałka Dawid

Pyszny Aneta

Rajnert Aleksandra

Sikiewicz Renata

Sitko Karolina

Skubacz Małgorzata

Skubela Aleksandra

Skuczik Leszek

Słaboń Sylwia

Socha Magdalena

Stabla Krzysztof

Stępień Piotr

Szymura Dawid

Tkocz Justyna

Trojan Mariola

Trzciński Kamil

Waszka Karolina

Waszka Katarzyna

Wierzbowski Dawid

Wiosna Kamil

Witkowski Dawid

Wojtyszyn Damian

Zelek Joanna

Żyrkowski Krzysztof

Szkoła Sportowa w Knurowie:

Kostowski Justyn

Zajusz Andrzej

Zalewski Adam

Zmiana miejsca zamieszkania:

Gabor Adam

Szolc Sylwester

ROCZNIK 1985

Rok ukończenia:1999/2000 (klasa ósma)

Arendarski Łukasz

Bartoszek Janusz

Broda Michał

Brzeźnicka Justyna

Brzeźnicki Slawomir

Dreja Marzena

Ferfecka Magdalena

Ficek Grzegorz

Góralski Łukasz

Hajduk Anna

Janicki Jacek

Kachel Weronika

Kersten Joanna

Korytko Wojciech

Kubicka Alina

Kucharska Estera

Kulij Artur

Mańka Michał

Marcol Przemysław

Matuszewska Anna

Matysik Paweł

Musioł Błażej

Musioł Krystyna

Nocoń Magdalena

Ochota Anna

Olejniczak Leszek

Pękała Weronika

Porwoł Marta

Puchałka Daria

Pyszny Justyna

Rakoniewska Marzena

Smolnik Magdalena

Spratek Łukasz

Stabla Małgorzata

Szewczulak Wioletta

Szymacek Tomasz

Tomiczek Waldemar

Waśkowski Kamil

Witek Hanna

Wolny Wawrzyniec

Zubek Karina

Przeniesiona do III LO w Zabrzu:

Zalewska Agnieszka

Przeniesienie do Gimnazjum ? 1999 rok:

Zelek Jan

Zientek Piotr

Smolnik Sylwia

Zmiana miejsca zamieszkania:

Anioł Magdalena

Filipczyk Karolina

Gabor Justyna

Hernik Patrycja

Piecha Sabina

 

ROCZNIK 1984

Rok ukończenia: 1998/1999

 

Adamska Aneta

Ambroziewicz Angelika

Bednorz Dariusz

Buchczyk Magdalena

Budniok Bożena

Chmiel Żaneta

Ciupka Janusz

Duda Krystyna

Fira Damian

Gabor Barbara

Gendarz Robert

Gil Krzysztof

Groborz Anna

Hajduk Beata

Hofman Katarzyna

Jasiulek Sabina

Klon Kamil

Kluger Grzegorz

Koc Magdalena

Kosotwski Krzysztof

Krawczyk Dawid

Kubicka Beata

Kubicki Tomasz

Kwaśniok Agata

Labusek Michalina

Machulik Bartosz

Machulik Dawid

Mlaskawa Grzegorz

Mosz Magdalena

Myśliwiec Bernadeta

Nieużyła Aneta

Nowak Justyna

Pękała Dariusz

Pietreczek Arkadiusz

Plaza Sabina

Płaszczyk Maja

Puc Sylwia

Spórna Katarzyna

Spyra Monika

Stępień Dawid

Szewczulak Dariusz

Szlezak Karolina

Szmelich Dorota

Szolc Bożena

Szolc Marcin

Szołtysek Hanna

Szymała Adam

Trawicki Damian

Trzciński Konrad

Widuch Paweł

Zipcer Kinga

Żyrkowska Agnieszka

Szkoła Sportowa w Knurowie:

Blaut Dariusz

Buchała Roland

Dembowski Łukasz

Grzegorzyca Marcin

Korczyna Marcin

Zmiana miejsca zamieszkania:

Gawęcki Marcin

Hernik Kamil

Kukiełka Jolanta

Szolc Sławomir

Czechowski Andrzej

Małecki Dariusz

ROCZNIK 1983

Rok ukończenia 1997/1998

Bańczyk Hanna

Blaut Yomasz

Błaszek Agnieszka

Bryłka Dominika

Cieślik Dawid

Czech Katarzyna

Donat Katarzyna

Ferfecki Paweł

Gabor Joanna

Górka Krzysztof

Hajduk Aneta

Hańczur Anna

Jezusek Dariusz

Kąpa Barbara

Klajs Paweł

Klimczyk Robert

Klose Patrycja

Kowalik Dawid

Krawczyk Halina

Kubicki Robert

Kucharski Jan

Kuchta Sabina

Kulij Monika

Malczewski Michał

Mańka Mariusz

Mehlich Wojciech

Mirańska Mirosława

Nowacka Ewa

Olejniczak Wojciech

Operskalski Mateusz

Pawliszyn Anna

Pawliszyn Grażyna

Piekiełko Anna

Piątek Adam

Promny Jacek

Rajca Lidia

Romanowski Michał

Rozkoszek Michał

Szczecina Magdalena

Szmelich Marcin

Szolc Joana

Szolc Zbigniew

Szołtysek Agnieszka

Szołtysek Bernadeta

Trawicka Dominika

Trela Karol

Wiaterek Artur

Wuzik Łukasz

Zelek Adam

Zipcer Ariel

Przeniesiony do Szkoły Sportowej w Knurowie:

Kostowski Adam

Zmiana miejsca zamieszkania:

Bąkowski Jan

Gabor Dominika

Kukiełka Agata

Mańka Mariusz

Nebak Paweł

Petrykowski Paweł

Piecha Mariusz

Pietrusiński Adam

Stolarz Anna

Tekień Wioleta

ROCZNIK 1982

Rok ukończenia: 1996/1997

Adamska Beata

Bąk Aleksandra

Bryzik Anna

Czapelka Leszek

Dembowska Katarzyna

Erfurt Katarzyna

Gardawski Tomasz

Góralski Dawid

Górka Aurelia

Gilner Patryk

Grychtoł Joanna

Grychtoł Katarzyna

Hajduk Tomasz

Halecki Dariusz

Jasiulek Lidia

Kowalik Adam

Kubicki Rafał

Kusber Daria

Machulik Krzysztof

Macha Ryszard

Nocoń Łukasz

Nieradzik Grażyna

Okupniak Łukasz

Pawlas Katarzyna

Podsiadło Jakub

Pohl Aleksander

Rajnert Kamila

Rożek Jarosław

Smołka Michał

Sosna Ewelina

Spyra Żaneta

Stępień Tomasz

Szewczulak Marcin

Szendzielorz Damian

Szolc Agnieszka

Szolc Anna

Szymura Artur

Wiaterek Mariola

Weistein Łukasz

Zelek Aleksandra

Zmiana miejsca zamieszkania:

Brytek Tomasz

Brytek Piotr

Daniluk Sebastian

Duchowski Tomasz

Frączek Marta

Gattner Elżbieta

Lipowska Beata

Popiołkiewicz Mariusz

Suchoń Zbigniew

Tekień Beata

Witkowski Grzegorz

ROCZNIK 1981

Rok ukończenia: 1995/1996

Baranowska Anna

Cywińska Zuzanna

Cwelung Łukasz

Czapelka Anna

Czech Łukasz

Ferfecki Dawid

Gabor Anna

Gabor Sebastian

Gospodarczyk Rafał

Gilner Anna

Groborz Leszek

Hańczur Łukasz

Hajduk Grzegorz

Kabiczke Adrian

Klimczyk Renata

Klose Sabina

Kompała Maria

Kontny Arkadiusz

Konieczny Marta

Kubicka Aurelia

Kubicki Tadeusz

Kukowka Wojciech

Lis Mariusz

Mandrela Jacek

Marcisz Jolanta

Mikusz Alicja

Musioł Elżbieta

Muszer Magdalena

Noski Henryk

Nowak Anna

Olejniczak Rafał

Osuch Sławomir

Pawlas Agata

Pękała Daniel

Piątek Agnieszka

Pucher Tymoteusz

Rakoniewski Przemysław

Rożek Paweł

Słowik Marek

Serwatka Piotr

Szolc Aneta

Strzała Celina

Szmatlok Dorota

Szymacek Marcin

Tkocz Krzysztof

Waszka Joanna

Witała Joanna

Witkowski Grzegorz

Woźnica Leszek

Zientek Izabela

Zipzer Arleta

Przeniesienia do innej szkoły:

Nowak Łukasz

Wawrzynek Anna

Walczak Ewa

Wuzik Ingrida

Zientek Sylwia

Zmiana miejsca zamieszkania:

Asendy Tomasz

Bocheńska Roksana

Broll Agnieszka

Hernik Michał

Toman Jolanta

Kaczmarczyk Karina

Kosomol Ilona

Makselon Sławomir

Paszek Magdalena

ROCZNIK 1980

Rok ukończenia: 1994/1995

Adamski Krzysztof

Aparta Krystian

Baranowska Beata

Ballon Daniel

Bąk Katarzyna

Buchcik Beata

Ciupka Ryszard

Czapla Mariola

Czapelka Arnold

Czaplok Karol

Daniluk Anna

Ferfecka Anna

Góra Beata

Gabor Krzysztof

Grychtoł Bożena

Hajduk Arkadiusz

Jasiulek Marcin

Jezusek Aleksandra

Karczmarz Agnieszka

Kinastowska Izabela

Kluger Bożena

Klon Jarosław

Knopik Mariola

Kowalczyk Barbara

Kubicki Marcin

Kąpa Katarzyna

Kiszka Dariusz

Krawczyk Ilona

Leder Adam

Lończyk Katarzyna

Łacheta Mirosław

Malcherek Elżbieta

Matla Sabina

Macha Sebastian

Mazurek Bogusław

Myśliwiec Marta

Musioł Agnieszka

Nieużyła Danuta

Nowak Lilianna

Palusiński Michał

Piontek Michał

Piechula Kamil

Pohl Anna

Poloczek Katarzyna

Promny Mirella

Rzodeczko Wioletta

Smolnik Iwona

Szymonik Dariusz

Tkocz Monika

Ukowicz Agnieszka

Widuch Piotr

Zelek Anna

Przeniesieni do klasy VI przy LO nr 3 w Zabrzu:

Rożek Jacek

Dembowski Wojciech

Zmiana miejsca zamieszkania:

Broll Marcin

Baron Marcel

Bocheński Damian

Kurpanik Monika

Marcol Bożena

Mateja Marek

Ptoszek Adam

Skutela Agnieszka

Szołtysek Michał

Rusinowska Anna

 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio